دلم خیلی گرفته

سلام خانومای مهربون اگردعایی یانمازی یاسوره هرکاری بلدید برای براورده شدن حاجت که زودحاجتتونوگرفتید لطفابگید انجام بدم حاجتموبگیرم انشالله دعاتون میکنم ممنونم :rose:

سلام عزیزم انشالله هر چه زودتر حاجت روا بشی امشب شب قدر برای همه دعا کن و از خدا بخواه همه رو حاجت روا کنه بعد حاجت خودتم بگو انشالله به حق این شبها جواب بگیری ولی گاهی هر چی از خدا بخوای باز برآورده نمیشه و انگار به صلاح نیست که جواب نمیگیریم

1 Likes

سلام گلم من یه حاجت داشتم خیلی به این در واون در زدم ولی نمیشد تا اینکه توی اینترنت خونمد ختم صلوات ۱۲۴۰۰۰صلوات به نیت ۱۲۴۰۰۰ پیامبر خیلی نتیجه میده انجامش دادم وبه صورت کاملا راحت حاجت روا شدم اما خدا منو ببخشه هنوز نتونستم کامل اداش کنم

1 Likes

این ختم خیلی ها ازش حاجت روا شدن پس پیشنهاد میکنم انجام بده با اعتقاد قلبی
برای من اینکه میگفتن رد خور نداره ثابت شد چون هر راهی میرفتم به حاجتم نمیرسیدم

1 Likes

عزیزم من خیلی ختم ها انجام دادم اما چنتاسو میگم شاید بدردت خورد
من ختم قران برا خانم فاطمه زهرا برداشتم نیت کردم شروع کنم تا پایان جز ۳۰ حاجت روا شم
چله یاسین برا خانم برداشتم
چله سوره قدر برداشتم
تکرار ذکر یا رقیه و استغفار و صلوات و یا ودود
نذری هم زیاد گفتم دیگ نمیدونم کدومش زود قبول شده ولی از خدا و ائمه ممنونم برا دادن بهترین هدیه الهی

1 Likes

یه ختم کوتاه وراحت که خیلیارو حاجت روا کرده باشه کسی بلده!؟

1 Likes

انشالله حاجت همه به حق این شبهای عزیزبراورده شه حاجت منم برآورده شه

عزیزم نیت کنم بعدازاینکه حاجتموگرفتم انجامش بدم یاازاولش شروع کنم صلوات هاروبفرستم؟ یکباره بایدبفرستم یامیشه هرروزتعدادیشوفرستاد؟

انشالله واسه منم جواب میده ومیام بهت خبرشومیدم انجام میدم حتما

همشوانجام میدم ممنونم عزیزم :kissing_heart:

1 Likes

عزیزم از همین الان شروع کن بفرست تا حاجت بگیری من تا حدود چند هزارتا فرستادم تا حاجت روا شدم بعضی هم با دور اول تسبیح حاجت روا میشن.اما مطمین باش با این ختم به امید خدا به خواستت میرسی

1 Likes

برا خودت مشخص کن هر روز چقدر بفرستی و تو برگه بنویس تا یادت نره

1 Likes

مطمئنم ممنونم عزیزم :kissing_heart:
من نذرکردم هرروز5دورتسبیح صلوات بفرستم میشه نیته پنج دورموبزنم جای124000تایابایدجداباشه

مهم انجام دادنش نیس اینه ک از ته دل باشع سعی کن وقتی تنهایی انجام بده گریه کن با معنی بخون التماس امامان بده التماس خدا انشالله ک حاجت روا میشی

1 Likes

ازته دلم انجام میدم عزیزم ممنونم انشالله

1 Likes

نمیدونم اما بهتره به نیت این ختم جداگونه انجام بدی

1 Likes

ممنونم عزیزم همه حاجت روا بشیم😘

انشالله گلی.امیدوارم حاجت روا بشی

1 Likes

صلوات نذر کن
مثلا ۲۰هزار ۱۵ هزار
هر چقدر که تونستی
بعد حتما اعتماد کنی ایمان داشته باشی که میشه بعد شروع کن به صلوات دادن

من خیلی جواب گرفتم خدای من و تو خیلی مهربون و بزرگه

1 Likes

عزیزم همه دعاها خوبن باید تقدیر باشه از طرف خدا . امیدوارم که مشکلت هرچه زودتر حل بشه

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.