دلتنگی برای دوران بارداری

من دو ماه هست که زایمان کردم و نوزادم رو فوق العاده زیاد دوست دارم اما یک حس دلتنگی زیاد نسبت به دوران بارداریم دارم هر چند که بارداری سخته اما هر خانم باردار که میبینم بهش غبطه میخورم که حس وجود جنینی که تو وجود آدمه خیلی خیلی دلنشینه.
آیا خانمایی که زایمان کردن هم حسی مثل من دارن؟

2 Likes

بیکاریا. این سختیا دلتنگی داره؟
من حاضرم بمیرم دیگه ویار رو تجربه نکنم اه اه اه

والا من همش دعا ميكنم زود اين دوران تموم بشه خداييش خيلى سخته

هفته چندمی؟
سختیا زود فراموش میشه اما شیرینیای این دوره همیشه تو ذهن آدم میمونه.
حتی دلم برای چرب کردنای هر شب شکمم تنگ شده :joy:
قدر این دوره رو بدون.

الان هفته ۲۷ هستم
اما سه ماهی که لب به آب و غذا نزدم و سه روز به خاطر ویار بیمارستان بستری بودم رو هیچ وقت فراموش نمیکنم. خیلی روزای بدی بود

تموم میشه و مثل من دلت برای شکم بزرگت تنگ میشه. :wink:

1 Likes

من ویار نداشتم اما سختیا و استرسای دیگه داشتم اواخر بارداری سخت تر هم هست اما دلم میخواد هر زن بارداری رو که میبینم بهش بگم قدر این روزا رو بدون.

من چند سال منتظر بودم تا بچه دار بشم شايد خيلي كم دلم تنگ الان بشه

استرس های دیگه ام داشتم. تو غربالگری دوم بهم گفتن بچت ممکنه شکاف ستون فقرات داشته باشه. منو همسرم داشتیم دیوونه میشدیم

همين استرس بارداري واقعا سخته فقط دوس دارم زود تموم بشه

ای جااااانم نوزادت به دنیا بیاد اونوقته که هیچی ازین سختیا اصلا یادت نخواهد موند.

1 Likes

ان شاالله مرسى عزيزم :heart_eyes:

به منم گفتن قلبش سوراخه ان بیش کوتاهه و یه کیستم تو کورپوس داره آمنیو شدم و خیلی سختیای دیگه مگه میشه بارداری بدون سختی باشه بعدشم که تجربه زایمان.
با تمام این احوال حسمو گفتم.

امينو درد داره ؟

زایمانت طبیعی بود؟

ان شالله ك خدا حفظ كنه كوچولوت رو :hugs:

آمنیو اصلا درد نداره فقط استرس داره و چون آدم تو شرایط درستی نیست بخاطر نگرانی سالم نبودن بچه این استرس زیاد فشار میاره مگر نه نمونه برداری اصلا درد نداره

1 Likes

زایمانم طبیعی بود اما بدون درد.
راضی بودم

1 Likes

خداروشکر

به امید خدا یه زایمان راحت خواهی داشت و روی ماه کوچولوت رو میبینی و مثل من لذتشو میبری و سختیای بارداریت یادت میره

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.