دكتر زنان خيلي خيلي خوب

سلام.دكتر زنان واقعا خوب چه كسي رو پيشنهاد ميديد؟؟؟ هم كيست آندومتريوز دارم هم اينكه با دارو و آمپول هم باردار نشدم متاسفانه.

چه شهری هستی خب؟ بگو تا همشهری هات معرفی کنن،چند ماهه اقدامی؟

تهران هستم.يك سال ميشه كه اقدام كردم.

سلام متین جان عزیز از کی متوجه کیست شدی؟ آیا او مدت مصرف دارو رشد هم داشته ؟ آخه منم کیست آندومتریوز دارم ولی شیراز هستم . هفت ماه اقدام بودم بدون نتیجه

زهره جون من سال ٩٢ عمل لاپراسكوپي كردم و كيست از بدنم خارج شد.سه سال به صورت مرتب قرص جلوگيري ميخوردم به دستور پزشك چون نبايد پريود ميشدم.الان يه سال ميشه كه ازدواج كردم و از اول اقدام داشتيم تا الان.حدود شيش ماه پيش تو سونوگرافي متوجه شدن كه مجدد كيست من برگشته متاسفانه.عزيزم حتما برو پيش متخصص

لادن رحیمی

imagehttps://club.farzand.net/uploads/default/original/1X/2c392911a936a74fef68330b2dfd0528ef6e5ea9.jpg

عزیز من یک سال دچار این کیست شدم دوسانت و سه سانت سمت راست رو تخمدان و فقط چهار پنج ماه اول درد داشتم دکترم گفت چون درد نداری لازم به لاپراسکوپی نیست چون بخوایم برداریمش امکان داره قسمتی از تخمدان هم برداشته بشه و چون کوچیک هست لازم به لاپراسکوپی نیست برو اقدام کن و در طول این یک سال شکر خدا رشد نداشته ثابت مونده ولی دارویی ندادن واسه پریود نشدن فقط دوماه اول که تازه کیست داشتم گفتن کیست ریز هست و قرص جلو گیری که دادن هم زمان استفاده دارو پریود میشدم

خداروشكر كه بزرگ نشده كيست شما.براي من هر دفه كه ميرم سونو اندازش تغيير كرده.نميدونم با وجود اين كيست بارداري امكان پذير هست يا نه؟

والا من چنتا دکتر که رفتم دونفرشون گفتن برو اقدام کن ولی عکس رنگی رحم گفتن بگیر نگرفتم ولی یکیش کلا تا امیدم کرد گفت کلا طبیعی جواب نمی‌گیری مگر با ivf حتی نامه داد بدم شوهرم که خانمت طبیعی نمیشه تنها راهشivf وای ذخیره تخمدانم بد نیست شکر خدا خوبه
مال شما ازمایش ذخیره تخمدان چطور بود

من کلی تو اینترنت در خصوص این نوع کیست مطالعه کردم و خیلیا که لاپراسکوپی کردن بعد از دوسه سال برگشته بود
شما درد زیاد داشتید که عمل کردین؟
بعد در حال حاضر علایمتون چیه؟

موقع نزدیکی درد دارین یا اینکه یک هفته به پریودی لکه بینی دارین ؟

عکس رنگی رو بده زهره جان،اتفاقا خوبه عزیزم درد داره ولي درست بررسی میکنند اون مواد حاجب هم گرفتگی کمی باشه باز میکنه

سلام نوشین جون خوبی عزیز؟ برای فردا نوبت سونو واژینال گرفتم که وضع کیست بررسی کنم و اینکه فولیکول دارم یانه انشاالله که این ماه جواب بگیرم اگر نشد توکل به خدا بعد از پریودی بعدی حتما میرم عکس رنگی میدم

شما بی بی زدی ؟

آره برو زهره جون،خدا کمک مون کنه واقعا!میزنم منفی میشه یه روز رد کردم فعلا،کمر درد دارم ولی شکم درد ندارم یه جور گرفتگی عضلانی دارم زیر شکمم چه میدونم به خدا

انشاالله که جواب گرفته باشی عزیزم توکل به خدا

الله اعلم!

زهره جان من فقط موقع پريود دردم شديد بود.كاملا تصادفي تو سونوگرافي فهميدن…بعدش كه مرتب ميرفتم سونو اندازش بزرگتر ميشد.تقريبا اندازه پرتغال شده بود. فقط شانس اوردم كه تخمدانم رو تخليه نكردن.يعني چسبندگي نداشت

الانم كه مجدد برگشتهآزماش ذخيره تخمك همونه كه تو پريودي انجام ميشه؟؟؟اگه اون باشه انجام دادم دكتر گفت ضعيفي😔

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.