دعوای شدید+عکس

شیر خشک و پوشک داره

1 Likes

البته در روز سه درجه شیر خشک میخورع

1 Likes

نه من اصلا زنگ نمیزنم ولی اصلا خانوادشم تماس نگرفتن الان ۳ ۴ روزه

1 Likes

عزیزم بالاخره میزنن صبر داشته باش

2 Likes

هر دفعه همینو میگی
باز بعدش همین روند رو پیش میگیری
عزیزم بهتره بیشتر درباره زندگیتو رفتار خودتو وشوهرت فکر کنی وبررسی کنی

به نظرم زیاد انتظار اومدن خانواده شوهرت نداشته باش
احتمال این که خودشونو بکشن کنار هست

4 Likes

اومده فحش داده چماغ آورده تو خونه بابامینا که داداشمو بزنه بعدم رنگ نمیزنن

1 Likes

یعنی به طلاق کشیده میشه؟

1 Likes

نه من طلاق گفتم!؟؟ :thinking:
میگم برگشتی خونه بیشتر رو رفتار و… فکر کنین
وگرنه هربار تکرار این روند مشکلی رو حل نمیکنه
این نظرمنه

2 Likes

عزیزم دوستمون راست میگه شما در لحضه تصمییم میگیری بعدشم پشیمون میشی باید خودت کنترل کنی

2 Likes

آره باید خیلیییییییی خودمو کنترل کنم خودمو کنترل کرده بودم کار به اینجا نمیرسید

1 Likes

اره عزیزم شما الان چندمین باره قهر کردین .عزیزم قبلانم بهت گفتم همسرت اگه مشاوره نیاد تغییری نمیکنه گلم این قهر کردنا فایده نداره بلکه شما یکاری کردی واسش عادی شده توروی خانوادتم وایسه .توک قصد جداشدن نداری پس بخاطر یچه باید تحمل کنی

1 Likes

بچه ها زنگ زد گفت بیا گفتم چجوری بیام با این آبروریزی که کردی یه جعبه شیرینی بخر بیا پیش بابام قبول نکرد
میگه تو اول بیا فرداش با هم میریم خونه باباتینا
خواستمم برم خانوادم نزاشتن دعوام کردن

2 Likes

صبر کن خودش بیاد دنبالت عزیزم بعدش فکرات و بکن بعد برو

1 Likes

اخي حتما پشيمونه
صبر كن بياد دنبالت
هيچوقت نميتونه بي حرمتي كه به خونه بابات رو كرد جبران كنه چون تو ياد همه ميمونه
اما با اومدنش و عذر خواهي كور سوي اميدي رو روشن ميكنه كه روابط بهتر بشن

2 Likes

عزیزم چیشد اومد شوهرت؟

1 Likes

واقعا چقد خوب میشه ادم تو عصبانیت اول فکر کنه و تمام جوانب کارو بسنجه و اینده نگری کنه بعد تصمیم بگیره که دعوا و قهر کنه
اینجوری بعدش کاسه چه کنم چه کنم دستش نمیگیره
من خودم به شخصه بدترین دعوا رو هم بکنم خونه رو ترک نمیکنم و نمیرم خونه مامانم شده باشه شوهرمو بیرون میکنم ولی خودم نمیرم

1 Likes

نه نیومد خانوادشم زنگ‌ نزدن

1 Likes

اصلا نباید ترک خونه میکردی بابا همه آدم ها دعوا میکنن قدیم ها با بدتر از اینا ساختن توهم بچه داری نباید همش قهر کنی حداقل بخاطر بچت

1 Likes

بازم گفتی باید بیای از دل بابام در بیاری. حس میکنم همه لجش بخاطر همینه که فکر میکنه بابات نمیذاره تو بری خونت. بعدم لابد میخاد بهت بگه خانوادت دخالت میکنن. بهش بگو من ازت ناراحتم باید بیای از دل من دربیاری و بهم قول بدی دیگه تکرار نکنی بخاطر من و بچمون. اول دعوا بین خودتون رو حل کن بعد به فکر این باش که بابات الان ناراحته

1 Likes

اخر شبا یادش میوفته که زن و بچه داره روز یادش نیس الان زنگ زده بیا تصویری بچه رو ببینم
منم گفتم شبا یادت میاد که زن و بچه داری وقتی که دوراتو زدی یادت میوفته زن و بچه ای هم هست

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.