دعوای سال اول ازدواج

شماام اول زندگیتون بحث و دعوا داشتید؟ تا چندسال ادامه داشت؟ سر چه چیزایی بیشتر دعوا می کردید؟
من ۶ماهه عروسی کردم
اصلا دلم نمیخواد باهم دعوامون بشه حس میکنم رومون تو روی هم باز میشه ولی گاهی پیش میاد.:expressionless:

6 Likes

نه خداروشکر
سعی کن جواب ندی
حاضر جوابی و بحث باعث شروع دعوا میشه
آروم باش همیشه :blush::blush:

1 Likes

دعواهامون تا حالا بخاطر خودمون نبوده…بخاطر رفتارای ننه و اجی لندهورش بوده

5 Likes

مدیریت کن خواهر من همه دعوا دارن‌ ولی سعی کن زندگیت نرمال شروع کنی اگرم مشکلی دارین به درستی بگین

3 Likes

بحثو کشش نده وسلام

5 Likes

اره باید کنترل بیشتری رو خودم داشته باشم:expressionless:

3 Likes

نه ساله میشناسمش. یادم نمیاد دعوا کرده باشم
نع اینکه مشکلی نبوده نه
بوده. ولی یک خودم از دعوا و قهر و استرس بدم مباد. دو اینکه تو دعوا شوهرم هرچی ازدهنش دربیاد میگه. هرچیم نگه من روحیه م حسایه و بشدت کینه ایم. یادم نمیره. براهمین تحمل کردن شرایط سخت برام راحت تره تادعوا

3 Likes

طبیعی
شش ماه تا یسال تا دو طرف مچ بشن
اما خب باید کنترل کنید

4 Likes

اره بابا آدم با خواهر برادرش هم بخواد زندگی کنه باهاشون دعواش میشه حالا دو تا آدم از دو تا خانواده مختلف با شرایط متفاوت با وضع مالی و فرهنگی مختلف کلا با تربیت متفاوت قراره با هم زیر یه سقف زندگی کنن
مگه میشه دعوا پیش نیاد؟
مسئله مدل دعوا‌ کردنه که اونم به تربیت خانوادگی طرفین برمیگرده
اینکه اگه بحث و اختلاف نظری هست حق نداریم به هم فوش بدیم حق نداریم به خانواده هم توهین کنیم
پرخاشگری کتک کاری داد و فریاد و غیره نداریم

کم کم یاد میگیرین چجوری خشمتون رو کنترل و ابراز کنین

من یادمه چند ماه اول عقدمون یه روز صبح سر اینکه تخم مرغ رو چجوری پوست بکنیم دعوامون شد :rofl::rofl::rofl: هنوز گاهی اوقات یادش میفتیم میمیرم از خنده
همون موقعم که داشتیم بحث میکردیم شوهرم میگفت اگه برا بچه هامون تعریف کنیم سر پوست تخم مرغ صبح جمعه دعوا کردیم میدونی چقد بهمون میخندن؟
همین جمله ش باعث شد بفهمم واقعا چقد بحث چرتیه و آشتی کردیم :sweat_smile:

11 Likes

واقعا حرف خوبیه بهش فک نکرده بودما :thinking::thinking::thinking::thinking:

2 Likes

نگران نباش تقریبا همه همین داستان رو دارن ببین زندگی یک فیلمنامه هست که برای هرکسی فقط بازیگراش متفاوتن

ماهم داشتیم ولی ازشون دوری کردم و الانم هردوتامون دوری میکنیم البته بعد از۴سال راحتیم

2 Likes

چقدر خوب

1 Likes

من تا الان فقط دو سه بار دعوامون شده هموناام خیلی بحثای بیخود بوده …کلی تجربه داده که دیگه بحث بیخود راه نندازیم

1 Likes

تخم مرغ:joy::joy::joy:وایییییی ماام یه بار به بحث جرت اینطوری داشتیم

1 Likes

اره سعیمو میکنم

باورت میشه همه بحثا بخاطر رفتار ننه و اجیش بوده نه خودمون …دلم از همین میسوزه

1 Likes

من چون شدیدا دوسش دارم دلم نمیخواد دعوامون بشه

2 Likes

شماهم باسیاست بکشش سمت خودت کاری کن بهت اعتماد کنه از خانوادش بد نگو اگه چیزی بهت گفتن باخنده جوابشون بده ولی تو خونه نکش اینجوری به رابطه ضربه نمیخوره

2 Likes

ما هم سال اول داشتیم :smiley::smiley::smiley:

1 Likes

بحث و یه سری دعوا اوایل عروسی عادیه منم تازه عروسی کردم میدونم ک پیش میاد باید زیاد کش ندی و سعی کن خاتمه بدی به بحثتون
مثلا من خودم با توجه به اخلاق شوهرم به این نتیجه رسیدم ک نباید کل کل کنم نباید دهن به دهن بدم باهاش چون اینجوری بعدا خودش پشیمون میشه

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.