دعا و صلوات برای ارامش و نی نیش

انشالله ۲۳۰۰ هست :heart_eyes:چند هفته ای الان
دارو نداد بچت وزن بگیره؟

1 Likes

عزیزم غصه وزن و نخور مهم اینه ک تنشون سالم باشه… بعدش بدنیا میان شیر و غذا میدیمشون تپلی میشن
عب نداره زودتر راحت میشی بابا. من شوهرم گیر داد با تاریخ تولد اون یکی باشه نمیدونم اصن بمونه تا اونموقع یا ن

دفع پروتیینت چند بود ؟ من ۴ پلاس بود اخرش دیگه
البته یهو پلاکت خونم افت کرد

2 Likes

عزیزم اینارو از کجا میفهمید

1 Likes

نه دارو نداد ۳۵هفته و۴روز

1 Likes

از بدبختی :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:سرم درد میکرد رفتم فشارمو گرفتم رو ۱۵ بود رفتم بیمارستان ازمایشم گرفتن فهمیدن اول رو ۲ پلاس بود بعد از یه هفته شد۴

1 Likes

والا دفع پروتئین دارم اون قبلیمم داشتم ازمایش چن وقت دیگ تکرار باید کنم تا ختم بارداری بدع

2 Likes

خب بچت رسیده هست دیگه فک نکنم ریه هاش تشکیل نشده باشه

2 Likes

ای بابااااا چ داستانیه این لعنتی
مامان منم سر من پره اکلامپسی داشت ی ماه و اندی زودتر اومدم با وزن 2100…تازه مامانم گف اصن فکم جون نداشت شیر بخورم 1800 شده بودم کم کرده بودم… ولی الان چاق و چله در خدمتتونم:expressionless::expressionless:اصن غصه وزن بجه رو نباید خورد

3 Likes

اخی عزیزم
بچه من دوماه زودتر دنیا اومد
همینم فکش جون نداشت بچم دوتا مک میزد خوابش میبرد ب فلاکت شیرش میدادم الان خداروشکر بهتر شده

2 Likes

ای جون دلمممم
خداروشکر ایشالا بهترم میشه اصن غصه شو نخور
مامانم همیشه میگ من بااون همه بدبختی و ضعیفی و تشنج این شدم… دیگ هیچ کار برا خدا نشد نداره:sweat_smile:

2 Likes

اره والا هرچی خدا بخواد همون مبشه منم سپردم دست خدا انشاله ک بهترینشو نصیبمون کنه

2 Likes

انشاالله ک حتما همینطوره

1 Likes

عکس دنیا اومدن بچتو ببینم .
اخه چجوری بغلش اینا میکنی الان چن کیلوعه

1 Likes

من الان شکمم انقدددد کوچولوعه ک نگو

من الان باید ۲۵۰۰میشد حداقل .ولی ریزه دکترم‌ میگ

تازه شده دوکیلو فک کنم روزای اول کم کرده بود تو ۱۸ روزگی فقط ۳۰۰ گرم اضاف کرده بود من قنداغش میکنم و بدون قنداغم میتونم خیلی راحته چون بچه دومه دیگه بلدی سخت نگیر ب خودت هیچی نمیشه لباس گشاد کن تنش ک راحت عوضش کنس

عب نداره سونو خطا هم داره ممکنه بیشتر باشه
منم بچم تپلی نیس انگار

12 روز دیگ 39 هفته پرم این شکممه

1 Likes

ای جونم فرشته کوچولووو

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.