دعا جهت باردار شدن

سلام،دوستان هر کس دعایی یا نذری مجرب ب جهت باردار شدن بلده در اختیار بقیه ی دوستان هم قرار بده

سلام وقتی داری نماز میخوانید دعا کنید از ته دل از خدا بخواید خدا اگه مصلحت بدونه حتمن دعاتونو قبول میکنه به نظر من کاری لازم نیست بکنید

3 Likes

من فقط نیت کردم با بچم تو همایش شیرخوارگان حسینی شرکت کنم

2 Likes

من حدیث کسا به نیت باردار شدنم هرروز صبح زود بعدازنمازصبح تا چهل روز بخونم اگه هم اشتباه کردم در روزهاش ازنوع بخونم باز خداروشکر باردارشدم و هنوز هم که هنوز این حدیث میخونم بیشتر وقت تو گوشیم از بازار دانلود کرد گوش میگیرم من بهش اعتقاد دارم دوتا چیز که نذر کردم خداروشکر خواب هم داد بازم الحمدالله

2 Likes

درقبال حدیثم نذر علی اصغر ونذرسفره ابوالفضل هم دارم ان شاالله بسلامتی این نه ماه را خیرخوشی سلامتی بگذره بچه سالم تندرس باشه

2 Likes

ذکر برای باردار شدن از امام باقر (ع)

1. مرحوم مجلسی از امام باقر (ع) راهکار زیر را برای باردار شدن پیشنهاد کرده است:
    3 روز بعد از نماز صبح و بعد از نماز عشا 70 مرتبه ذکر «سبحان الله» و 70 مرتبه ذکر «استغفرالله» را تکرار کنید و بعد از آن آیات 10 تا 12 سوره نوح را بخوانید:
    «استَغِرُوا رَبِّکُم اِنَّهُ کانَ غفّارا یُرسَلُ السّماءُ عَلَیکُم مِدرارا وَ یُمِدُّکُم بِاَموالٍ وَ بَنینَ وَ یَجعَلُ لَکُم جَنّاتٍ وَ یَجعَلُ لَکُم اَنهارا»

البته این راهکار به شکل دیگری هم در روایات آمده است:
هر روز صبح و عصر 70 مرتبه «سبحان الله» و 10 مرتبه «استغفرالله» بگویید و مجدداً 9 مرتبه «سبحان الله» و 1 مرتبه «استغفرالله» بگویید و بعد دعای زیر بالا بخوانید.
این کار را تا زمانی که باردار نشده‌اید ادامه بدهید که البته انشا الله زیاد طول نمی‌کشد.

ذکر برای باردار شدن از امام صادق (ع)

1. امام صادق (ع) برای باردار شدن خواندن دو آیه زیر را در سجده توصیه کرده‌اند:
    «رَبِّ هَبْ لي مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعاءِ. رَبِّ لا تَذَرْنی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ»

2. همچنین در روایت دیگری دعای زیر را برای باردار شدن توصیه کرده‌اند:
    «اللهم لا تَذَرني فَرداً و أنت خيرُ الوارثين وحيداً و حشاً فَيقصُرُ شُکري عن تفکّري بل هب لي عاقبة صدقٍ ذکوراً و اناثاً آنَسُ بهم من الوحدة و اسکُنُ اليهم من الوحدة و أشکُرُکَ عند تمام النعمة يا وهّابُ يا عظيم يا مُعظِم ثمّ اعطِني في کلّ عافيةٍ شکراً حتي تُبلِغُني منها رضوانک في صِدقِ الحديث و اداءِ الاَمانة و الوَفاء بعهد»

3. باز هم از امام صادق (ع) روایت است که برای باردار شدن راهکار زیر را توصیه کرده‌اند:
    بعد از نماز جمعه دو رکعت نماز بخوانید و سجده و رکوع آن را طولانی بجا بیاورید و پس از آن بگویید:
    «اللهم انِّي اَسئَلُک بما سألک زکريا رَبِّ لا تَذَرني فرداً و انت خير الوارثين
    اللهم هَب لي من لدنک ذُرِيةً طيبةً اِنّک سميعُ الدعاء
    اللهم باسمِک استَحللتُها و في امانتک اخَذتُها فاِن قَضَيتَ في رَحِمِها ولداً فاجعَلهُ غلاماً مبارکاً زکياً و لا تَجعَل للشيطان فيه شَرَکاً و لا نصيباً»

ذکر برای باردار شدن از امام هادی (ع)

1. امام هادی (ع) برای باردار شدن توصیه کردند که انگشتری با نگین فیروزه بخرید و بر آن آیه «رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ‏» (آیه 89 سوره انبیا) را نقش کنید تا باردار شوید.

ختم ذکر برای باردار شدن

1. در هنگام صبح و شب این ذکرها را تکرار کنید:
    «سبحان الله» 70 مرتبه
    «استغفرالله ربی و اتوب الیه» 10 مرتبه
    «سبحان الله» 9 مرتبه
    «استغفر الله ربی و اتوب الیه» 1 مرتبه

2. توصیه شده است که برای باردار شدن هر روز هنگام سحر 100 مرتبه ذکر «استغفر الله ربی و اتوب الیه» را تکرار کنید.

3. تکرار ذکر «یا مبدئ» برای باردار شدن مفید است.

4. به مدت 3 روز بعد از نماز عشا و بعد از نماز صبح 70 بار ذکر «سبحان الله» و 70 بار ذکر «استغفر الله» را تکرار کنید و بعد از آن آیات 10 تا 12 سوره نوح را بخوانید و پس از شب سوم نزدیکی کنید تا باردار شوید.
    «فَقُلْتُ اسْتَغْفِرُوا رَبَّکُمْ إِنَّهُ کَانَ غَفَّارًا ﴿۱۰﴾ یُرْسِلِ السَّمَاء عَلَیْکُم مِّدْرَارًا ﴿۱۱﴾ وَیُمْدِدْکُمْ بِأَمْوَالٍ وَبَنِینَ وَیَجْعَل لَّکُمْ جَنَّاتٍ وَیَجْعَل لَّکُمْ أَنْهَارًا ﴿۱۲﴾»

5. به مدت 40 روز بین نافله صبح و نماز صبح 41 بار سوره حمد را بخوانید تا باردار بشوید.

6. خواندن دو آیه 58 و 59 سوره واقعه برای باردار شدن توصیه شده است:
    «أَفَرَأَیْتُم مَّا تُمْنُونَ. أَأَنتُمْ تَخْلُقُونَهُ أَمْ نَحْنُ الْخَالِقُونَ»

7. دعای زیر را که در وسائل الشیعه آمده است 70 مرتبه بخوانید:
    «رَبِّ لَا تَذَرْنِي فَرْداً وَ أَنْتَ خَيْرُ الْوَارِثِينَ وَ اجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ وَلِيّاً يَرِثُنِي فِيحَيَاتِي وَ يَسْتَغْفِرُ لِي بَعْدَ مَوْتِي وَ اجْعَلْهُ‏ خَلَفاً سَوِيّاً وَ لَا تَجْعَلْ لِلشَّيْطَانِ فِيهِ نَصِيباً اللَّهُمَّ إِنِّي أَسْتَغْفِرُكَ وَ أَتُوبُ إِلَيْكَ إِنَّكَ أَنْتَ الْغَفُورُ الرَّحِيم‏.»

3 Likes

سلام من دیروز رفته بودم شاهچراغ یه بنده خدایی دیدم بهم گفت دعای استجابت حاجت و خواص آب نیسان در مفاتیح الجنان دعا بخون و خواص آب نیسان انجام بده بی شک حاجت میگری ولی به شرطی واقعا اعتقاد داشته باشی گفت خودم سر بچه ام انجام دادم خدا یه پسر و دختر بهش داده بود دخترش هزار ماشاالله ماه بود

3 Likes

در ضمن هر دعایی وذکری که بخونی اگر واقعا دلت بشکنه مطمئن باش خدا بی استجابت دعات برتر نمیگردونه

1 Likes

من خودم این رو شنیدم ک از شیخ بهایی نقل شده ایه ی 31سوره رعد رو ب صورت مقطعه اگر بنویسند و بر پهلوی زن ببندند زن باردار میشه،روی 900زن امتحان شده بود و همشون باردار شدن

بله عزیزم قطعا هیچ شکی درش نیست ک اگر با دل شکسته از خدا چیزی رو بخوای قطعا خدا بهت میده

قطعا همینطوره عزیزم،ولی خب خوندن دعا هم باعث نزدیکیمون ب خدا میشه

این جور چیزا به نظر من خرافاته.
قرآن برای زندگی ما نازل شده. باید خوند و بهش عمل کرد. این که بنویسی بچسبونی به پهلو بی احترامی به قرآنه
نظر شخصیمه و دوس ندارم به کسی تحمیل کنم
نظر شما هم محترمه

خب دیگه میگم خودمون از زبون خودمون دعا کنیم هر چی خدام بخواد همون بشه بعضیا دیر بچه دار میشه حتمن حکمتی داره ولی دعای بعد نماز خیلی تاثیر گذاره برای همه چی

1 Likes

عزیزم اینم ک نظر من نیس،من فقط جایی خوندمش،ب هرحال شیخ بهایی خودش عالم بوده و قصد بی احترامی ب قران رو قطعا نداشته،بازم درموردش باید از آخوندی سوال بشه تا صحت و سقم این مسئله روشن بشه ک اصلا چنین چیزی بوده یانه؟

درست عزیز نظرتون محترمه ولی این ها خرافات یا چیزهایی الکی نیستن اون چیزی که میگه ببند به پهلو مگه چیه بنظر اون سوره قرآن تو قرآن قبول داری پس این ها در قرآن گرفته میشن هرکسی ازخود نمی تونه دعا بده دعا بدن اگر هرکه میخواهد جواب بگیر باید اعتقاد داشته باشه من میشناسم خیلی ها جواب گرفتن ماشالله صاحب چند تا بچه قدنیم قدهستن خدا حافظش ون کن واسه شون

1 Likes

بله عزیزم یکی از اوقاتی ک دعا مستجاب میشه بعد از نمازهای واجبه

1 Likes

اره هست چون سوره قرآن ابجی واسه بارداری سوره مریم از۱تا ۵ هرکسی هرروز بعداز نماز صبح بخون باز باردارمیشه رد خور هم نداره مخصوصا سوره یوسف تا چهل روز بخون اونم به نیت باردار شدن اونم باردارمیشی اینا حقیقت

بله عزیزم قطعا خوندن بعضی سوره های قران ب قصد بارداری ک عین حقیقته و هیچ شکی درونش نیس،اما درمورد بستنش ب پهلو یکم جای تحقیق داره،البته من احساس میکنم دلیل مقطعه نوشته شدنش همین باشه ک بی احترامی نشه

سلام .منو شوهرم سفره ابوالفضل نذر کردیم.من خودم ۴۰ روز سوره یس و نماز حاجت خوندم با یک دور تسبیح صلوات و…میگفتم.
نماز حاجت امام جواد خوندم.
و یک نذر مخصوص با تسبیح که از روزی یک دور شروع و به ترتیب به روزی چهل دور میرسه با ذکر بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم
و مدام ذکر یا جواد الائمه ادرکنی

1 Likes

نمازش فک کنم توسل به امام جواد بود دقیق یادم نیست

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.