دعاهای قشنگتونو اینجا از خدا بخواین

سلام خانمها این گپ زدم همه منتظرا تو دلی ها مجردا عاشقا بیان واینجا دعا هاشون از خدا بخوان بدون ناامیدی هرچی تو دلتون هست از خدا بخوای با دل پاک و تاریخ بزاری روش که به امید خدا تا سال آینده همین تاریخی که میزاری ارزوهاتون بر اورده شده باشه. اولم خودم مینویسم پروردگار مهربونم حالا که بعد مدتها انتظار معجزه در حقم کردی و چراغ امیدی در دلم کاشتی نوری به دیده ام دادی و دستهای مهربانت بسویم. دراز کردی از ته دل ازت میخوام نی نی مو صحیح سالم تو بغل بزاری. و تمامی منتظرا که مثل من تو انتظار فرزند هستن بهشون نی نی بده تا سال دیگه همین موقه 3/9/1399

5 Likes

الهی آمین به دعای قشنگت

3 Likes

خدای مهربونم خدای قشنگم:pray:
ازت خوشبختیمومیخوام:relieved:
و کنارکسی باشم ک همدیگرو دوست داشته باشیم:couple_with_heart_woman_man:
۳آذر/۹۹

2 Likes

انشالله بعد از همین الان امید تو دلای مهربونتون بکارین

2 Likes

الهی ک همه منتظرااین نعمت قشنگ مادرشدن فرزندداشتنو تجربه کنن:slightly_smiling_face:

2 Likes

مرسی عزیزه دلم:slight_smile::hugs:

1 Likes

مرسی از دعای قشنگت عزیزم، من از خدامیخوام که منم مادر بشم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

تا اونجایی که میتونی دعا کنی منت بکشی از کسی نمیخوای که بهتون تعنه بزنه از خدای مهربون میخوای التماس کنی چون اون خداست…

1 Likes

خدایا به بزرگی وعظمتت قسمت میدم دامن همه منتظرا رو سبز کن…خدایا سال دیگه این موقع هم من هم خواهرم بچه هامونو بغل داشته باشیم…ایشالا گره از مشکلاتمون باز بشه…ایشالا پدر مادرامون سلامت وطول عمر با عزتی داشته باشن:pray::palms_up_together::palms_up_together:

3 Likes

خدای مهربونم ازت میخام تاسال دیگه این موقع ۳آذر ۱۴۰۰ تمام مشکلات زندگیم حل شده باشه و سلامتیمو بدست بیارم و بشم یه شخص پراز امیدو ارزو. الهی امین.
دوستان التماس دعا

2 Likes

خدای مهربونم ازت میخوام تا سال دیگه ۳آذر ۱۴۰۰ همه مشکلاتمون تموم بشه منم و تمام اونای ک بچه میخوان مادر شده باشن بچشون بغلشون باشه

2 Likes

خدای خوبم خیلی ازت خواستم و میدونم حکمتت به اینه.و خیلی وقته سپردم به خودت
اما خودتو ازم نگیر

قرار بود ابان نی نیم ب دنیا بیاد ولی متاسفانه نشد و از دستش دادم…از خدا میخوام تا سال بعد این موقع دامن همه منتظرا سبز شده باشه ومنم ی نی نی سالم داشته باشم

2 Likes

خدایا قلبم تشنه نور و عشق توست
هر روز به افکار و آرزو هایم بیا
به رویاهایم…در خنده هایم و اشک هایم
از سر رحمتت در فراموشی هایم پدیدار شو
به عبادتم…به کار…زندگی…و مرگم بیا به سوی من بیا
تو با من باش با رحمت و عشقت
الان که اینو نوشتم آرامش و وجود خدا رو توی درون و قلبم احساس کردم آیندم و آرزوهام میسپرم به خودش رازی بین من و خودش باشه :heart:

2 Likes

خدایااا خدای روزی دهنده بی منت
مالک بی همتا
من چیزی نمیگم خودت همیشه بهترین هارو برامون رقم زدی
فقط میخام ک عین همیشه برا هممون قشنگ رقم بزنی
خداجون شکرت بابت همه چی

2 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.