دست ورزی کودکان ✂️

سلام مامان های خوشگل :heart_eyes:

تو این دو هفته که اکثر شهر ها قرنطینه هستش بهتره از وقتمون استفاده کنیم و تو جمع خانواده باشیم :smiling_face_with_three_hearts:

بخاطر همین چند تا مهارت دست ورزی براتون آوردم :star_struck:
این مهارت ها رو از خودم در نیاوردم :sweat_smile: از عمه ی شیرینم که شغلشون همینه و دبستان دارن پرسیدم :grin:

خوش بگذره :blush: :

۱. بچه ها یک کاغذ و خط خطی کنن بعد بهشون پاک کن بدن تا اون کاغذ و پاک بکنن بعد از پاک کردن هم بهشون قیچی بدن تا هر طوری دلشون میحاد ببرنش بعد قسمت های بریده شده رو پاره بکنن (کاغذ رنگی باشه بهتره چون جذابیت بیشتری داره برای بچه ها )

۲. ماکارونی و غذاهایی مثل پلو مخلوط و اجازه بدن با دست بخورن

۳. با بچه ها کیک بپزن و بهشون اجازه بدن با آرد و شکر بازی کنن

۴. دو رنگ متفاوت منجوق و با هم پخش کنن بچه ها سعی کنن با موچین این ها رو از هم جدا کنن و تو دو تا کاسه متفاوت بریزن

۵. بزارن بچه ها مهره ها یا همون منجوق های هم رنگ و تسبیح بکن یا نخ بکشن

خوش بگذره :heart_eyes:

7 Likes

مرسییی عالی بود :clap: :clap:

2 Likes

جدای از قرنطینه خونه ما همیشه همینه البته بجز غذا خوردن با دست که اونم فقط پسر کوچیکم که دو سالشه اجازه داره… دخترام همیشه در حال درست کردن کیک و کاردستی خلاصه هر کاری بگید انجام میدن اخر سر منم گاهی جیغ جیغ میکنم :grin:

1 Likes

خونه ما هر روز دست ورزیه :rofl::rofl::rofl:

3 Likes

:heart:

1 Likes

چ عالی چ مامان خوبی :heart_eyes::heart:

مادر نمونه ب تو میگن :heart_eyes::heart:

1 Likes

نه بابا
منم نقض های خودمو دارم
اما دیگه به خواست خودم مادر شدم پس باید وقت بذارم دیگه

1 Likes

خونه ما هم دست ورزی و پا ورزی و …

1 Likes

قربونت:rose:… دیگه ادم مادر میشه خیلی چیزا رو باید قبول کنه…

1 Likes

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

1 Likes

پا ورزی ؟:thinking:

1 Likes

ای جانم :heart_eyes:

:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

بله پاورزی رنگ بازی با پا ارد بازی با پا شستن با پا توپ شوت کردن با پا رو تخت و‌مبل پریدن و …

:sweat_smile:آهان :sweat_smile:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 15 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.