دست های خوشگل

سلام خانوما یه سوال
بعضی خانوما که ادم بیرون میبینه دستاشون خیلی خوشگلن لاک زده با ناخونای دراز ادم خوشش میاد
چیکار میکنن که دستاشون اینجور میمونه اونا تو خونه ظرف اینا نمیشورن یا کارخونه انجام نمیدن ؟؟؟ناخوناشون نمیشکنه
من چن بار ناخونامو دراز کردم ولی وقتی کار خونه انجام دادم خورده اینور اونور شکسته

عزیزم اون ناخونای خشگل و ی اندازه و براق ک میبینی معلومه طبیعی نیست و کاشت ناخنه. وگرنه ناخن طبیعی خودتم بکشی همش همیشه ی اندازه نمیمونه.گول نخور اونا کاشت و کاور انجام میدن

2 Likes

من هیچ وقت کاشت و کاور انجام ندادم تا قبل زایمانم ناخونام بلند بود
هشت سال فقط ناخونامو سوهان کشیدم و مرتب کردم و نمیگرفتم
من با دستکش کار میکنم ناخونامم همیشه مرتبه

2 Likes

بعد زایمانم نمیشه بلند کرد یه دفه میخوره یه جای بچه خط میفته پوستش

1 Likes

نه منظورم ناخن طبیعیه که بلند میکنن
چطور نگهداری میکنن ازش سوالم بود
کاشت ناخن معلومه از دور

باید به ناخن رسیدگی کنید
مدام مرطوب کننده بزنید بهش
با روغن زیتون و آبلیموی گرم هم میگن خوبه ماساژ بدید

2 Likes

ابلیمو باعث میشه ناخن سفت بشه و نشکنه البته مراقبت خودتم شرطه من قبل بارداریم ناخن هام مرتب ک بلند بوده الانم زایمان کردم همونطوره هرکسی میبینه فکر میکنه ناخن کاشتم

نیازی به کاشت نیس که اول ببین ناخونت چقد مقاومه اگه ضعیفه سریع میشکنه من همیشه ناخونام بلند بوده و هست به طوری که بابام میگه انگار ناخونا جنه :sweat_smile: یکی دوبار فقط کوتاه کردم اونم چون خواهرکوچیکم رو خط نندازم کارخونه هم با احتیاط انجام میدم وبدون عجله هرکاری رو هول هولکی انجام دادم یکم از ناخونم پرید که مجبورشدم همه رو اون اندازه کنم یا سوهان بزنم اینایی که دوستان گفتن شنیدم واسه سفتی ناخون یا برق خوبه ولی منکه تاحالا استفاده نکردمه

1 Likes

من همیشه ناخن هامو میزارم تو اب صابون یا ابلیمو خیلی خوب میشه اما از وقتی زایمان کردم بخاطر پسرم کوتاهشون کردم … :slight_smile:

1 Likes

پوست دستاتون چطوره؟من پوستم گندمیه ولی رودستم لک افتاده

منم پوست دستم گندمیه تقریبا

من اصن نمیتونم با دستکش کار کنم بخاطر همین دستام خیلی زود خشک میشه😯

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.