دست خودم نیست

مامانم چند سالی فوت شده جای خالیش خیلی حس میشه خیلی.مخصوصا وقتی میرم خونه مادرشوهرم میبینم اونجا مامانشون هستو چقدر مامان مامان میکنن و چقدر خونشون گرم.
ولی بعدش خونه پدرم سرد و بی روح.
دست خودم نیست دلم میخواد اون روز برا خیلیا بیاد ببینن من چه حسی دارم و چی کشیدم.
شاید حس بد بگیرین ولی گاهی دست خودم نیست:disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved:

6 Likes

چی بگم والا
:pensive: سخته
ولی فکر کن یکی دیگه اون سختی های تورو بکشه
واقعا دلت میاد؟ ن نمیاد
فقد از حسادتت میگی
گاها ما آدما از روی حسادت زودگذر ی چیزی میگیم و رد میشیم
ولی اگر واقعا رخ بده از ته قلبمون ناراحت میشیم

3 Likes

چندتا خواهر برادر داری ؟

عزیزم خیلی سخته… منم پدرمو از دست دادم واقعا جای خالیش تو جمعمون حس میشه ولی هیچ وقت این حس شما رو نداشتم… با اینکه میدونم اذیت میشی ولی اینجوری نگو

3 Likes

خدا رحمتش کنه واقعا مادر چراغ خونه هست…

2 Likes

خدا رحمتشون کنه پدر و مادر جای خالیشون صد درصد حس میشه ولی جای خالی مادر چون خونه رو گرم نگه میداره قابل قیاس نیست

1 Likes

۲ تا خواهریم دو تا پسر

1 Likes

خدارحمتش کنه عزیزدلم :butterfly::dizzy:
شاید من درکت نکنم چون تو این موقعیت قرارنگرفتم ولی اینو میدونم واقعا سخته ک مادر تو یه خونه نباشه

1 Likes

ممنون.نه تا وقتی هستن هیچ کسی درک نمیکنه

2 Likes

اخی بمیرم حق داری اینجوری ناراحت میشی… چقدر بی وجدانن که جلو روت این برخوردو دارن… عزیزم شرمندت شدم حق داری بخدا

1 Likes

بله حرفتون کاملا درسته

1 Likes

گاهی میگم اونام درک نمیکنن:pensive:

هفته ای دوبار برین خونه بابات
اونجا غذا درست کنین دور هم شاد باشین و به بابات محبت کنین
حالا مامانت از دنیا رفته خدارحمتش کنه ، عمرش به دنیا نبوده ولی بازم شما هستین و میتونین بازم اون خونرو شاد و صمیمی کنین عزیزم
زندگی جریان داره همیشه

1 Likes

دقیقا منم پدرموازدست دادم ولی هیچوقت برای کسی این دردونخاستم.برعکس اگ پدری مریض بشه میگم خدایا پدرشو ازش نگیری
خیلی بده برا کسی مرگ و غم خاستن

3 Likes

خیلی ناراحت شدم… :pensive:

1 Likes

من ازدواج کردم یه شهر دیگم.الانم کروناست بچه کوچیک دارم نمیرم از خونه بیرون

1 Likes

خیلی سخته،خدا برای کسی پیش نیاره،ولی ازاونا خیلی توقع نداشته باش درکت کنن،اینجوری کمتر دلخور میشی

2 Likes

مث من خودم
اصلا مامانمو دوس ندارم یجورایی متنفرم ازش ولی میدونم اگه از دستش بدم شاید دیگه نتونم زندگی کنم
بدی ادما همینه تا عزیزشون کنارشونه قدرشو نمیدونن
تا از دنیا میره تازه میفهمن کیو از دست دادن

1 Likes

واقعا ادم نمیفهمه تا هستن.

1 Likes

بنظرم چون پدرشوهرت گفته حساس شدی

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.