دستپخت کدبانوها

سلام دست پخت خودتون یامادرتون یامادرشوهرتون کدومو همسرتون وخودتون. دوست دارین. ومیپسندین…نظرجاری هاتون چیه راجبه دستپخت واشپزی…دستپختشون خوبه

5 Likes

همسرم میگ دستپخت من از همشون بهتره :grin:

1 Likes

سلام
من خودم بعضی غذاها عالی میپزم
بعضی از غذاهام،خیلی خوب نمیشه
البته وقت هایی که حوصله دارم
و برای غذا وقت میذارم،خیلی خوشمزه تر میشه

3 Likes

خب نمیشه کلی گفت بعضی ها تو ی غذاهای سرشت دارن و خوب درست میکنن مثلا دمپخت مادرشوهرمم و همه میگن خ خوب درست میکنی درصورتی ک من از خودشون یاد گرفتم ولی اونا هم خوبن غذا هاشون

2 Likes

من خودم خدایی هم مادرشوهرم هم مادرم دستپختشون عالیه…دستپخت خودمم خوبه…

من پدرشوهرم خیلی از غذام تعریف میکنه

1 Likes

شوهرمم خیلی تعریف میکنه

1 Likes

دستپخت مامانم خیلی بهتره اما شوهرم میگه دستپخت من بهتره

2 Likes

من عاشق دستپخت مادر و خالمم
برادرم و شوهرم وبابام عاشق دستپخت منن جوری ک ته قابلمرو در میارن

1 Likes

من مجردم هنوز
ولی من ک دستپخت مامانم و خاله هامو مامان بزرگ و عمه مو خوردم بدون شک میگم دستپخت مامانم از همشون بهتره
هرچیزیو میتونه خیلی خوشمزع درست کنه
:drooling_face::yum::heart_eyes:

1 Likes

خودم فقط:grin::grin::grin:

قرمه سبزی های مادرشوهرم معرکه اس
قیمه و مرغ های مامانم عالیه
خودمم همه نوع فست فود رو خیلی خوب درست میکنم و همه عاشقشن
هرکی یه چیزی رو خوب بلده

1 Likes

سلام من مادر ندارم خدا رحمتش کنه. دستپختش عالی بود. منم ب مامانم رفتم. شوهرم ک دستپختمو دوست داره میگه هرچی درست کنی خوشمزس. مادرشوهرمم حالم ازش بهم میخوره چ برسه ب دستپختش، ماتقریباسالی ی بار پیش اونامیریم البته بااصرارشوهرم. خودش میدونه ازخونوادش مخصوصا مادرش و خواهراش بدم میاد ولی هربارش میگه ک بخاطر باباش بریم. حالم بهم میخوره ازشون

2 Likes

دستپخت مامانم
:smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

من فک کنم تنها کسی باشم که از دست پخت مامانش بدش میاد:grin::grin::grin:

1 Likes

سلام من خداروشکر آشپزیم خیلی خوبه بین فامیلای شوهرمم که از همه بهتره .جاریم در حال آموزشه هر بار همدیگه رو میبینیم چیزی یاد میدم میره درست میکنه.برادر شوهرم میگه محاله بتونین یاد بگیرین:blush::blush:
البته من ترکم غذاهای ترک میپزم اونا ایلامی

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.