دزدی در اول شب

سلام من دیروز رفتم خونه مامانم ناهار ساعت12:50رفتم مادرشوهرمم خونه بوده …اونم ساعت5:30 میره خونه خواهر شوهرم ماهم ساعت6:30اومدیم خونه تو حیاط بودم دیدم در بالکن بازه یکم بعد شوهرم دید شیشه در بالکنمون یکی شکونده رفته خونه .رفتم خونه دیدم نامرد دزده کل لباسامو ریخته بیرون از کشوها بد ترین لباسمو دست زده گذاشته جلو چشم آویزون کرده سرویس طلامو برده جالبه میدونسته من کجا طلا میذارم. .:sob: دیشب همون وقت زنگ زدیم پلیسا اومدن انگشت نگاری کردن رفتن سه تا اسر انگشت پیدا کردن بنده خدا شوهرم رفتن پرچم امام حسینو آورد گذاشت تو اتاق خواب بازش کرد گریه میکرد آخه میخواستیم طلارو بفروشیم ماشین بخریم با یه مقدار پول .جالبه فقط خواسته طلارو ببره حتی به پولا و سکع های بغل طلا هیچ ورنداشته فقط پرت کرده زمین رفته. ولی نامردی بوده بیاد لباس زیر آدمو آویزان کنه

1 Likes

ان شاا… ک پیدا میشه دوست عزیز

1 Likes

انشالله

چجور دزدی بوده که پول ها و سکه ها رو نبرده؟

1 Likes

والا منم همونو میگم

آشنا نبوده بنظرتون؟ البته منظورم حدس خودتون چیه

2 Likes

خدا کنه دستکشی چیزی دستش نبوده باشه از همون اثر انگشت لو بره.

1 Likes

والا ما به چند نفر شک داریم

آخه کسی جرات نداره زیاد تو روز بره دزدی مگر اینکه امارتون داشته باشه

2 Likes

خوب پس. ان. شاا… بزودی رسوا شه

2 Likes

میدونسته کسی نیست

زیاد باهوش نبوده که یراست رفته سر سرویس، هیچی هم دست نزده. مگر که بدشانسی از فیلم ها یاد گرفته باشه اثر انگشت نذاشته باشه.
آشنا بودنش که تابلوئه.

2 Likes

انشاالله قسم خوردم بابت لباس زیر که دست زده یه چاقو کنم تو قلبش بکشم پایین تا نوک پاش … منم لباس زیرمو دیشب انداختم آشغال

خداکنه این مشکل هرچه زودتر حل بشه

1 Likes

حالا ایشالله معلوم میشه کی بوده.
نفرین نکن فقط دعا کن پیدا شه. همون که آبروش بره خودش بدترین جزاست.

1 Likes

نفرین نکن خوشگلم انرژی منفی داره روحیه خودتم خراب میکنه شما الان جو مثبت نیاز داری

2 Likes

بسپر بخدا خدا بزرگه خانومی

2 Likes

همش تو فکرم با خودم میگم الآن کجاست…

1 Likes

اوه هرکیه بنظرم باهاتون دشمنی داره

اونه شاید ولی پلیست میگن طرف یه آدم ساده بوده دزد نبوده

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.