در چه حالین+عکس

ن عشقم شدتش خیلی زیاد نبود

1 Likes

خداروشکر مواظب خودت باش عزیزممم:pleading_face::kiss::kiss::heart:

1 Likes

فداتشم :kissing_heart:

1 Likes

۶ روز
با امروز ۷ روز

1 Likes

خودم که نمیفهمم ولی شوهرم و مجردی مامانم میگفت حرف میزدی تو خواب:joy:میگم اون موقع فیلم بگیرین خیلی دوست دارم ببینم چه شکلی میشم:expressionless:

1 Likes

مرسی عزیز دلم:kissing_heart::cherry_blossom::heart_eyes:

1 Likes

مرسی:kissing_heart:

1 Likes

نشی که:smiling_face_with_three_hearts::kiss::heart:

1 Likes

ای جانم خدا حفظش کنه فندقتو چیزی نیست بابا من چهار روز از موعدم گذشته بود گفت بالاتر از چهارصد حالا مال تو دو روز اینور اونور خوبه بابا نگرانی نداره:wink::smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

چه جالب منم حرف زدن شوهرمو میفهمم اونم میگه منم تو خواب حرف میزنم الله و اعلم البته مامانمم میگفت تو خواب حرف کیزنم حتی خیلی وقتا شده راه برم :sweat_smile:

1 Likes

مرسی عزیزدلم

1 Likes

من نشنیدم تاخالا ولی شوهرم میگه یه جوری حرف میزنی که ادم میدونه خوابی:expressionless:

1 Likes

:grinning::heart::eyes::heart:

1 Likes

من شوهرم انقدر جدی بعضی موقع ها حرف میزنه هی صداش میکنم با منی ؟چیکار کنم؟:woman_facepalming::joy:

1 Likes

:rofl::rofl::rofl::rofl:

1 Likes

آخی عزیزم:heart:
خداواسه آدم تنبل میسازه:rofl:

1 Likes

خوشگل میشه:rofl::rofl::rofl:

1 Likes

اره واقعا خدا به داد ما تنبلا همیشه میرسه:heart_eyes::kiss:

1 Likes

واقعا که غضروف خیلی درد داره دختر چجوری دلت اومده من با زور دو تا سوراخ میخوام رو قسمت گوشتیه گوشم دربیارم یدونه دارم دوتام میخوام سوراخ کنم ولی غضروف واقعا درد داره

1 Likes

آره خیلیییی درد میگیره
اولش که سوراخ کردم اصلا درد نگرفت بعدش کم کم دردش شروع شد شب اول نمی‌تونستم بخوابم اصلا:neutral_face::joy:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.