در هفته 24 فشارم بالاست

سلام دوستان ۲۴ هفته ام نیم ساعتی میشه که سرم با چشمام سنگین بود واحساس سنگینی میکرد اومدم فشارم گرفتم فشارم ۱۴ بود بنظر تون فشارم بالاست اگه بالاست چه کار کنم پایین بیاد حالم خیلی نخوشه احساس میکنم لطفا کمکم کنید

۱۰دقیقه بشین و در آرامش فشارت را مجددا بگیر اگر باز هم بالا بود به متخصص زنان مراجعه کن.

بله یکم بالاست فشارت آبلیمو یکم بخور

چرا بنظرتون فشارم نامنظم شد احساس میکنم هرچه هفته هایی باردار من بیشتر میشه فشارم نامنظم شد وگرن قبلا اصلا ثابت بالا رفتن نداشته فشارم همش رو ۹ و۱۰ بید فشارم ولی حالا ها تغییر میکنه وگرن من چیز خواستی هم نخوردم چون سر معده ام میسوزه مثل اسید پس میده شیر خورد بودم و بعدشم آب هویج بستی که خوردم اینجور شدم وگرن من همیشه آب هویج بستنی میخورم اینجوری نمیشم تا حالا

چخبر دوباره گرفتى ؟؟
هميشه تو غذاهات از سير استفاده كن
توغذاهاي ابپز يا سرخ كردن سير بريز
با ماست هم سير رنده شده بريز واسه فشار خيلى خوبه
دكترم بهم گفت
اره هفته ها بره بالا فشار هم ميره بالا ولي خودت با تغذيه هم مراعات كن نمك رو هم حذف كن كلا

اره عزیزم گرفتم دوباره فشارم ۱۰بود خوب بود ولی من نمک زیاد نمیخورم از وقتی بودم فقط تو غذا هام که بریزم همین بعدا که بخواهم با خیار یا غذا نمک روش بریزم اصلا دوست ندارم خودم هم حس کردم هرچه هفته ام بالاتر میره فشارم بالا پایین میشه الان دوسری که فشارم ۱۴ میره ولی بعدا ش که بگیرم خودش میاد ۱۰ ولی من می ترسم این سری نوبت دکتر داشته باشم برم پیش اش بهش میگیم درمورد فشار وگرن قبلا فشار اصلا ۱۱به بالا نمومد

سلام عزیزم در سه ماهه دوم فشار بالاتر میره.هر وقت میخوای فشار بگیری حداقل ۱۰دقیقه بشین و استراحت کن.آستین لباست تنگ نباشه.استرس هم در حد ممکن نداشته باش.بعد فشارت رو بگیر.دستگاه هم ترجیحا دیجیتالی نباشه.انشاالله که چیزی نیست.

باشه عزیز ممنون از راهنمایی تون دوست عزیزم

1 Likes

اره عزيزم حتما بايد به دكترت بگى

زهرا جان کامل نمکتو حذف کن
کامل کامل

ان اشاالله این سری رفتم ابجی همین کار میکنم

1 Likes

باشه ابجی جان همین کار میکنم ان شاءالله که خیر فدات

انشالله

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.