در هفته ۱۹ بارداری غربالگری دوم رفتم

لطفا بفرمایید این کیست چطوری کجا قرار دارد آیا جذب میشه یا نه خطرناک چکارهایی باید انجام دهم
Comment:6.2mm Choroid plexus cyst is seen.
No Major Anatomic Defect,Major Soft Marker Is Detectable In the First Step Fetal Anatomic and Genetic Screening .
In ppresence of pre determined genetic or anatomic anomaly target US With advanced anatomical survey is recommended .
Normal US is not exclusive for all fetal chromosomal and non_chromosomal defects.
Correlation With laboratory tests results and first trimester risk assessment is recommended if they are available .

عزیزم لطفا با کارشناسان مامایی تماس بگیرید تا کامل راهنمایی تون کنن
02170701050 با تلفن ثابت زنگ بزنید
اگر تلفن ثابت ندارید به شماره 09034058832 در تلگرام یا واتس اپ پیام بدید تا همکارم راهنمایی تون کنن

نظر: 6.2 میلیمتر کیست سیتوپلاسم کوروئید دیده می شود.
هیچ نقص اصلی آناتومیک، نشانگر عمده نرم و قابل تشخیص در مرحله اول تشریح آناتومی و ژنتیکی جنین نیست.
در مواجهه با پیش تعیین شده هدف آنومالی ژنتیکی یا آناتومیک ایالات متحده آمریکا با بررسی پیشرفته آناتومی توصیه می شود.
عادی ایالات متحده برای تمام نقص های کروموزومی و غیر کروموزومی جنین منحصر به فرد نیست.
همبستگی با نتایج آزمون های آزمایشگاهی و ارزیابی ریسک سه ماهه اول، در صورتی که در دسترس باشند توصیه می شود.
…ترجمه جواب…

عزیزم چرا گوگل ترنسلیت کردی همش ک غلط ترجمه کرده

عزیزم شما سافت مارکر دیده شده توی سونوت یک مقدار مشکل هست ک گفته بازم باید ازمایش بدی و بررسی بشا

اینی که گفتی خیلی سخته…متوجه نشدم:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:برنامه اس من جواب آزمایشم و با این برنامه میخونم…غلطم نداره:grin::grin::grin::grin:

Usرو امریکا ترجمه کردی لعنتی مردم ازخنده:joy::kissing_heart::kissing_heart: نه کلن اشتباه ترجمه کردی من ارشد مترجمیم جوابشم براش گفتم متاسفانه ی مقدارمشکل دارن

سپاس … دیگه شما میگی…ما تسلیمیم:innocent::innocent::innocent:

1 Likes

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.