در مورد پسرزایی کمکم کنید

باسلام راهنماییم کنیدباداشتن پرده ارتجاعی چطوری وچکارکنم ک پسرحامله بشم دارم برای بارداری اماده میشم.فرزنداولم دختراست وخواهردوستم هم بخاطرپرده ارتجاعی دوتادخترداره میترسم دوباره دخترزابشم لطفا راهنماییم کنید

2 Likes

عزیزم ربطی نداره گلم خودت وهمسرت چیزای گرمی بخور مثل انجیر دارچین خرما گوشت گوسفند زنجبیل موز چیزای گرمی تا دوماه قبل اقدام تا هنگام اقدام تو برنامه غذایت باشه به امید خدا پسر میشه

2 Likes

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
این که جنسیت بچه دختر بشه یا پسر به اسپرم های همسر شما بستگی داره.
میشه با یه سری رژیم غذایی و شست شوی واژن و تعیین زمان نزدیکی شانس پسردار شدن رو بیشتر کرد اما صد در صد نیست. در کل ربطی به پرده شما نداره

4 Likes

يعني ديگه اين موضوعم به جنسيت ربط ميدن ؟ :flushed::flushed: خيليييي تعجب كردم :neutral_face:
توي تعيين جنيست مهمترين فاكتور
اول از همه خواست خداست
دوم از همه خواست خداست
سوم از همه خواست خداست
بعد اسپرمهاي مرد و در نهايت محيط رحم زن كه ميشه كمي با تغذيه روشون اثر گذاشت

3 Likes

سلام عزیزم
همه چیز به خواست خدا و صلاح شما بستگی داره
بعدم خدا خواست همه رو اجابت میکنه اگه به نفعشون باشه
حالا برای پسر دارشدن
اگه پریودت منظمه روز دقیق تخمک گذاریتو در بیار
سعی کن یه هفته الی دو هفته قبلش با همسرت نزدیکی نداشته باشی
بعد روز تخمک گذاریت نزدیکی کن
چون اسپرم هایی که قرار پسر بشن زود تو رحم از بین میرن و مقاومت اسپرما دختر بیشتره
هر چقدرم دیر نزدیکی کنی مقدار اسپرمای پسر همسرت بیشتر میشه

1 Likes

عزیزم اصلا ربطی به نوع پرده نداره .منم پردم ارتجاعیه الان بچه دارم اتفاقا پسر هم هست .

1 Likes

من نوعشو نمیدونم. به نظرتون الان که کار از کار گذشته به دکتر بگم میفهمه چه نوعی بوده؟:thinking:

1 Likes

اولا تعیین جنسبت دست خداس

بعدشم خوردن چیز های گرم ومعجونه موز شیر گردو فندوق بادام مویز عسل دارچین همرو باهم میکس کن بده همسرت بخوره .۱هفته قبل اقدامت شروع کن بده بخوره تا روزای اقدامت روزای تخمک گذاری ام حتماااا رابطه داشته باشید.

چیکار کردی مگ?

خب آدم متاهل پردش از بین میره دیگه

1 Likes

منم پسردوس دارم دوتا دوقلو باشن:heart_eyes::heart_eyes::stuck_out_tongue:وای یعنی میشه:see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:

1 Likes

:joy::joy:فک کردم تو مجردی از بین رفته دنبال راه کاری خواهر

خب عزیزم مگ موقع رابطه خونی چیزی ندیدی?
میگن.خون ریزی کنه پرده نوعش از این.خونی هاس خون نیاد ارتجاعیه

اگ رفتع باشه ك ميگ اگرم نرفته باشع ك ميك نرفته ميفهمى ارتجاعيه

نه ارتجاعی نیست ولی خب شنیدم حدودا ۷ مدل هست اما نمیدونم کدومشه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.