در مورد واکسن کرونا سوال دارم

بچها ی چند تا سوال داشتم…
اول اینکه واکسن کرونا واقعا باعث مرگ میشه؟؟
دوم اینکه تو یکی از گپ های اینجا خوندم که گفتن قبل زدن واکسن آسترزانکا(نمیدونم درست نوشتم یا نه) باید ی سری قرص بخوری که باعث لخته شدن خون نشه…حالا فقط باید واسه همین واکسن چنین قرصایی بخوریم یا ن باید واسه همه مدل واکسن های کرونا باید قرص بخوریم؟؟بعد چه قرص هایی باید خورد؟؟

1 Likes

من فامیلامون زدن همه سالمن و هیچیشون نشده :neutral_face: تا جایی که میدونم قبلش چیزی نخوردن .

1 Likes

دوستان نظرتان اعلام کنید ایا واقعا واکسی کرونا خوبه مبخواستم بدونم پدر ومادرم بزنن یا خیر؟

1 Likes

من فقط پدربزرگم زده دو سری
خیلی نگرانشم:sweat:

2 Likes

نه عزیزم باعث مرگ نمیشه
همه داروها و واکسنها یه سری عوارض واسه بعضی افراد دارن
حتی واکسن سرماخوردگی یا ابله یا سرخک
قرار نیست همه واکنش بدن به واکسن
هیچ قرص و دارویی هم لازم نیست مگر اینکه کسی مشکل پیش زمینه ای داشته باشه

فقطبرای جلوگیری از تب و لرز بعد واکسن قرص استامنوفن ۵۰۰ ساده
کدیین نه بروفنم نه اصلا
فقطاستامنوفن ۵۰۰ ساده هر ۴ ساعت به مدت یک روز کامل

من خودم زدم شوهرم زده مادرو پدرم و خواهر و برادرامم زدن
هیچ مشکلیم نبوده
الکی نگران نباش

1 Likes

خدارو شکر آخه یکی از کاربرای اینجا در مورد همین واکسنی که اسمشو گرفتم گفته که باید قبلش ی سری قرص بخوری که باعث لخته شدن خون نشه

1 Likes

اره درسته ولی من واقعا میترسم…اگه فرد ناقل باشه ولی نفهمه و واکسن بزنه چی؟؟اونوقت بازم اتفاقی نمیفته؟؟

@Mamanjojoie70
عزیزم شما گفته بودین که عمتون قبل تزریق واکسن کرونا به پدربزرگتون بهشون قرص داده تا مانع لخته شدن خون بشه…حالا سوالم اینه که همه واکسن های کرونا باعث لخته شدن میشه یا فقط همین واکسنی که گفته بودین؟؟و اینکه چه قرصی خوردن؟؟
ببخش سوالام زیاد شدن…:rose::heart:
احتمالش هست که خانوادم واکسن بزنن حالا نمیدونم کدوم رو…ولی میترسم ناقل باشنو خدایی نکرده اتفاقی براشون بیفته:pensive:

1 Likes

آره گلم دوز دوم رو زدن حالشون بد شد
بهشون داروی ضد لخته زده بودن
چون پدربزرگم تا حالا سکته کرده و مستعد لخته خون بود
تا سه هفته هم نذاشته بود نه جایی بره نه کسی بره پیشش

1 Likes

نه گلم اینجورام نیست ببین بعضیا حساسیت دارویی دارن ممکنه واکسن براشون خطرناگ باشه من خودمم جزو همین دسته بودم رفتم دکتر چکاپ و تست دادم که خداروشکر معلوم شد خطری برام نداره ولی خوب هستن کسایی که خبر ندارن از حساسیتشون و همین باعث واکنش شدید بدنشون میشه

1 Likes

لخته خون هم فکر کنم بعضی اشخاص مسن یا با سابقه مریضی ایجاد بشع ولی کلا استرازنکا و جانسون ریسکشون زیادتره

1 Likes

آستارازنکا زده بودن
من برای مادرم و مادرشوهرم اینا میترسیدم که رفتن سینوفارم زدن
خدا به خیر کنه این روزارو
برای دوز بعدیشون استرس دارم

1 Likes

آهان باشه

وای منم خیلی استرس دارم…بابام اینا گفتن میریم واکسن میزنیم من خیلی میترسم خیلی زیاد…هم اینکه میترسم واکسن بهشون نخوره هم اینکه یوقت ناقل نباشن:sob:

1 Likes

نه عزیزم نترس
واکسن رو باید زد بالاخره

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 7 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.