در مورد قرص اورژانسی

دوستای عزیز سلام‌ من یه سوال دارم.
من ماه گذشته یه قرص اورژانسی مصرف کردم،پریود نشدم این ماه هم پریود نشدم.رفتم‌تست بتا، منفی بود‌ به نظرتون‌میتونه برای شیردهی باشه؟

قرص اورژانسی باعث به هم خوردن سیکل قاعدگی میشه
عزیزم از یک روش مطمئن برای جلوگیری استفاده کنید

1 Likes

بله من شش ساله ازدواج کردم.همیشه روش مطمعنی داشتم اما اینبار با مسکلی مواجه شدم.که این بهم ریختگی فکرم رو مشغول کرده

اگه بتا منفی بوده احتمال زیاد بخاطر شیردهیه…چن وقته شیر میدین؟منم افاقاهمینطور بودم ازمایش دادم منفی بود بهم گفتن بخاطر شیردهیه البته من قرص اورژانسی نخوردم

الان پنج ماه و نیم هست. از وقتی پسرم دنیا اومد من شیر خودمو بهش مبدم‌

احتمال زیادازهمون شیردهیه منم 3ماهه زایمان کردم سر40روز پریود شدم امادیگ نشدم رفتم ازمایش دادم منفی بود گفتن هورمون شیردههی (پرولاکتین)جلوگیری میکنه از ازاد شدن تخمک برااینه…نگران نباشین

1 Likes

حالا برای هفته اینده هم وقت دکتر گرفتم.تا خیالم راحت بشه.
اینجا چقدر محیطش خوبه🤗من تازه عضو شدم.

1 Likes

سلام عزیزم،

مصرف قرص اورژانسی به نظر من روش خطرناکیه… از روش های بهتر استفاده کنید.

من امروز رفتم دکتر.بهم دوتا امپول داده باید بزنم گفت اگر سر یکهفته پریود نشدی باز برو‌ازمایش بتا بده.چه اعصابی خورد شده از من تو این‌دو ماه!

انشاالله که خیره خودت رو نگران نکن عزیزم…منم شرایط شما رو داشتم سخه اماچاره ای نیس متاسفانه

شما هم‌این امپول رو زدید؟
چند وقت طول کشید پریود شدینج

عزیزم من امپول نزدم که پریود شدم امپول مگسترون(سه ماهه) زدم یکی ازروش های جلوگیری از بارداریه حالاهورمونی هست اما خب چاره ای نیس …من وقتی جواب منفی بارداریم بردم گف هم میتونی امپول بزنی پریود شی هم میتونی این روش جلوگیری تو شروع کنی

1 Likes

بهترین روش گذاشتن AUDهست. من که خیلی ذهنم درگیر شده امیدوارم بارداری در کار نباشه!
به محض اینکه بفهمم همه چی اوکی هست از این روش استفاده میکنم. امن تر و راحت تره. هر زمان هم بخوای میتونی بر داری.

درسته امابرای من IUDنذاشتن چون شرایطم مناسب نبود من توشهر غریبم لاغرم وکم خونم که این روش خونریزی روزیاد میکنه وهم چنینبه من که گفتن دردش همرات میمونه…انشاالله که موفق باشین…انشاالله که ننیس

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.