در مورد امام زمان

بچه ها میگم گه انقدی که باجون و دل بچه میخوایم شده تابحال واس اومدن امام زمانم انقد ب خدا التماس کنیم؟
باور کنین اگربیاد مهرپایانی زده میشه روی مشکلامون
بچه ها خیلی دعا کنین خیلی مواظب اعمالمون باشیم
تواین برهه از زمان بیشتر از هروقت دیگه ای نیاز داری ب وجودشون
اگر تونسین بعد خودندن پستم یه دعای فرج بخونینو اعلام کنین

9 Likes

من خوندم

1 Likes

الهم عجل لولیک الفرج
من هم خوندم

2 Likes

منم خوندم . کاش منتظر واقعی آقامون مولا صاحب الزمان باشیم

2 Likes

اللهم عجل لولیج الفرج

1 Likes

منم خوندم. اللهم عجل الولیک الفرج

1 Likes

ایول بجه ها همین ۶ تاهم خوبه :hibiscus:

1 Likes

خدا خیرت بده بانی خیر شدی

1 Likes

قربونت بشم گاهی واسه غربت امام زمان گریم میگیره

1 Likes

ای جانم. آقا چقد خوشحال میشه این همه منتظر میبینه. ولی هب منتظر واقعی بودن سخته. من یکی که فکر نکنما منتظر واقعی باشم. دیدی وقتی یه مادر بچش میره از خونه بیرون و دیر میاد چقدر نگرانه ؟ شما رو نمیدونم الی من فقط بعضی وقتا آقا یادم میاد و دلم میگیره و الا دارم زندگیمو میکنم. منتظر واقعی بودن خیلی سخته،خیلییی.

3 Likes

سلام عزیزم زی زی جان دقیقاااا همینه که گفتی …دلیل تاخیر امام زمان همینه …منتظرش نیستیم :pensive: اونجوری که از شوق دیدنش بی تاب باشیم…کاش زودتر بیاد کاش بیاد این همه اضطراب دنیا رو پایان بده

2 Likes

انشالله

1 Likes

ان شاءالله

1 Likes

اره واقعا میفهمم چی میگی

:hibiscus::smiling_face_with_three_hearts::rose::heart_eyes::gem:عزیزدلم واقعا همینطوره

1 Likes

دریا کدوم شهری؟

خدا به خداییش از رگ گردن بهمون نزدیک تره. حالا فکر کن آقا امام زمان دیگه چقدر نزدیکه. همه ی مارو میبینه و خیلی مواقع واسمون دعا میکنه. من هر چی دارم از دعای آقاست

2 Likes

اخ چقد خووووووب خدا خودش ب زندگیامون نظر کنه انشالله امام زمانم واسطه باشن

من توی دهه فاطمیه با وزن ۱۷۰۰گرم و هفت ماهه ۲۷ درصد زردی به دنیا اومدم. بابام با اینکه به اون صورت مذهبی نبود اقا امام زمانو به مادرش قسم داد و من زنده موندم

2 Likes

ای جونممممممم نارس بودی تو؟
خونواده همسرت مذهبین؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.