دروغ گفتن همسر

سلام شبتون بخیر لطفا بهم کمک کنید .فکر میکنم شوهرم داره سیگار میکشه همش بهش شک دارم .ولی خودش میگه نمیکشم .قبلان میکشید وقتی فهمیدم بهش گفتم گفت دیگه نمیکشه .ولی چند بار تازگیا دهنشو بو کردم بو سیگار میده . بهش گفتم باید بری ازمایش بدی .اول قبول نکرد گفت اعتماد نداری ولی من هنوزم میگم باید بری ازمایش .خیلی ناراحتم .

سلام
عزيزم به نظرم نزار بدونه كه شما مى دونى قبح كارش اگه بريزه ديگه جلو خودتونم ميكشه
بزار تو ترس از اينكه شمانفهمى بمونه

3 Likes

سعی میکنم عزیزم .

1 Likes

سلام خانوما لطفا کمکم کنید افسردگی گرفتم

چرا عزیزم .

سلام، به نظر می رسه روابط شما مسیر درستی رو پیش نرفته و بهتره تغییراتی در روابط بین فردی شما انجام شه. من موارد مشابهی رو داشتم و به نظرم بهتره که با یک روانشناس در میون بزارید. چون نمیشه خیلی سریع نسخه پیچید برای حل و بهبود روابطتون. چون اول باید این ارتباط بین فردی حل بشه بعد برید سراغ مسئله سیگار کشیدن و …

سلام خوبید عیدتون مبارک .اگه میشه یکم بیشتر توضیح بدید که من الان چیکار کنم .ممنون

سلام خوبید دلم میخواد خودکشی کنم شوهرم خیلی دروغ میگه سه ماه هم حامله ام همش تنهام میگذاره می‌ره با دوستان رفقا تورو خدا راهی پیش روم بگذارید متنفرم از این زندگی لعنتی دیگه کشش ندارم

1 Likes

از اول اینطوربوده چرامیذاشتی بچه داربشی دیگ الان چیکارمیشه کرد؟

1 Likes

گلم الان یه هدیه ای که خدا بهت داده تو وجودت داره رشد میکنه،تو چرا باید به خودکشی فکر کنی،به کوچولوت فکر کن،اگه میبینی چیزی از شوهرت میپرسی دروغ میگه،سعی کن ازش هیچی نپرسی،تا دروغ نشنوی واذیت نشی،باور کن بیشتر مردای ایرانی متاسفانه همینجورین،تو به خودتو کوچولوت فکر کن،شوهرتم بالاخره سرش به سنگ میخوره ومتوجه اشتباهش میشه،الان دیگه حامله ای گلم یه کم دیره بخوای به این چیزا فکر کنی،باید قبل بارداریت بهش فکر میکردی،مواظب خودت باش وسعی کن تو خونه فضایی ایجاد کنی که همسرت کمتر دلش بخواد بره بیرون ،پیش رفیقاش

1 Likes

میگه باش دیگه تکرار نمیشه ولی باز همون میشه نمی‌دونم بخدا دارم روانی میشم

فاطمه خانم

تو چه موارد مثلا دروغ میگه بگو من تجربه دارم بگم چیکارکن

فاطمه جان کلا مردا همینجورن یچی که بهشون میگی اشتباه تکرار نکن میگن چشم اما به یک ساعت هم نمیکشه دوباره اشتباه تکرار میکنن چون عادت کردن و ترکش سخته به گفته دوستمون شما باید فضای خونه جوری درست کنی که دلش نخواد بره بیرون واگرم حرفی دروغی بهتون گفت و شما حقیقتو میدونستی بازبون خوش و به صورت شوخی بگو ولی من این حرفو اینجوری شنیدم تا متوجه بشه که دروغش لو رفته
و سعی کن لج نکنی باهاش که خیلی بدتر میشه

همش به یک بهانه می‌ره بیرون خیلی هم مهربونه .چکار کنم که فضای خونه براش خوب بشه نره

چم هرچی خدا بخواد گلم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.