درمان کیست آندومتریوز 🤕

اخه مال منو بعد چنتا سونو بازم دکترم میگفت باید یه سونو دیگه بود یادم نی اسمش چی بود اندوسکوپی همچین چیزی بود گفت فقط با اون میشه دقیق گفت کیستت از این نوعه

2 Likes

اخه اینو ب بچه ها هم بگی بهت میگن هموراژیک با اندومتریوماز خییییلی فرقشه هموراژیک کیست خونیه ک با دارو عرض یک ماه دفع میشه اندومتریوما باید عمل بشه

2 Likes

نمیدونم فقط یه چیز محوی از شکلاتی به ذهنم رسید

بگو دیگه :sweat_smile:

2 Likes

اخه فکر کردم میگی دوتا بوده هم هموراژیک هم اندو چون اینا زمین تا اسمون فرقشونه:sweat_smile:

2 Likes

همین؟ اخه واقعا 2 تا داشتم :grin:شک کردم گفتم از کجا فهمیدی:laughing:

2 Likes

پس دوتا بوده :joy::joy:

2 Likes

اره :grin::grin::grin:

2 Likes

یه دونه دارم

با دردش چیکار میکنید؟

1 Likes

اگه تهرانی ی دکتر آقا هست خیلی کارش عالیه معرفی کنم.دستشم سبک

1 Likes

فقط با. ژلوفن بهتر میشم

ممنون عزیزم مشهدم فعلا درد کرونا امونم رو بریده

هر دم از این باغ بری میرسد کیست و آندومتریوز و با خونریزی که قطع نمیشه کرونا که اومد نای راه رفتن حتی ندارم

الهی چقد سخت‌.خدا کمکت کنه.انشالله زود سلامتیت رو بدست بیاری و ماهم خوشحال بشیم از حال خوبت:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

مرسی عزیزم از انرژی مثبتی که فرستادی . انشالله:green_heart:

1 Likes

من دیکلوفناک این ماه دکتر بهم کیوتن داده Q10 خیلی دردام کمتر شده امتحان کن ویتامینه چیز خاصی نیست
ایشالا کروناتم زودتر خوب شه

1 Likes

میشه به من معرفی کنید؟

1 Likes

مرسی عزیزم لطف کردی . انشالله خدا از دهنت بشنوه:green_heart:

1 Likes

دکتر امیر سعید فضائلی.دکتر زمان قدیمه.فوق العاده با سواد و تشخیص عالی.خودمم رفتم دستش انقد سبک بود دیگه پریود نشدم باردار شدم.کجای تهرانی گلم؟

1 Likes

من اقدسیه هستم ولی برام فرق نمیکنه هرجا باشه

1 Likes

عزیزم شما اندومتریوز داشتی؟

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.