درمان کیست آندومتریوز 🤕

برامنم بعد عمل معلوم شد ک اندومتریوز و هر دولوله رو مسدود کرده بود ،بهم گفت چسپندگی هارو تاحدودی برداشتم ولی کامل نشده،حالا یبار انتقال بده ،ک انتقال دادم منفی شد،الان بایدبرم تهران عمل کنم اخه روده ولگن هم درگیرکرده بپوبین ۵۰ تا ۸۰ میلیون فقط هزینه عملمه

موفق باشی عزیزم:heart::kiss::kiss:

1 Likes

قطع کنی پریود میشی

1 Likes

وروژست همون دینوژست؟اگه یکین ک دینوژست مانع بارادری نمیشه توی بروشورشم نوشته ک ماتع بارداری نیست،البته قرصش خیلی عارضع داره وتاچن ماه لکه بینی داری و روی اعصاب هم تاثیرمیذاره

اره دیگه همین که قطع کنی پریود میشی

من تنبلی تخمدانم دارم دکتر داده برای حاملگی خوبه؟

1 Likes

نمیدونم عزیزم من تا حالا دینوژست استفاده نکردم

وروژست طوری نیست که کلا تخمدانات رو بخاد ظعیف

کنه یا مانع بارداریت در آینله بشه خیلی هم خوبه و

آندومتریوز رو کاهش میده فقط زمانی که مصرف میکنی

دیگه پریود نمیشی برا همین گفتم در زمان مصرف باردار

نمیشی

شما ازدواج کردین بچه دارین

دوساله اقدامم،ی بارداری خارج رحم داشتم ی وانتقال منفی،الان باز میخام برم برا پانکچر

1 Likes

آره خوبه حتی یه خانومی میگفت بعد از مصرف وروژست بوده که باردار شده

انشالله این دفعه دیگه نتیجه میگیرید و خبر بارداریت رو بهمون میدی :heart_eyes: درصد موفقیت تو هردوره بیشتر میشه

منم یه بار با iui باردار شدم یه بارم با. Ivf که هیچ کدومشون قلبشون تشکیل نشد کاش حداقل جنین فریز داشته باشیم هم به خاطر هزینش هم برا آمپولاو عوارض بعدش :face_with_head_bandage: من که بعد از ivf کمردردم شروع شد خیلیام که ivfکردن گفتن بعدش کمردرد شدن

داروهای ای وی اف خیلی برابدن ضرر دارن،خداخودش بهمون رحم کنه

1 Likes

شما قصد بارداری داری فک کنم مشهدی باشی درسته ؟

انشالله :nose:

من که همین الانشم خیلی داغونم

:face_with_head_bandage::face_with_head_bandage::face_with_head_bandage:

اره میخام هفته دیگه اقدام کنم نه
مشهدی نیستم برای ماه عسل چند وقت پیش مشهد مشرف بودیم

1 Likes

انشالله خیلی زود نتیجه میگیری هم سنت کمه هم ذخیره تخمدانت بالاست ولی یه وقت بیخیال نشی که آندومتریوز خیلی وحشتناکه کل سیستم رحم که هیچ کل بدنت رو به هم میریزه و بارداریت رو خیلی سخت میکنه سعی کن پیش دکترای مجرب و پخته بری

من fsh lh ام بالاس

1 Likes

چنده

Fsh 60
Lh 30

1 Likes

آها این الان خوبه یا نه
من دکترم بهم گفت ذخیرت نیمه
عددای fsh و lh هم فک کنم پایین باشه مال من

هم پایین خوب نیس هم بالا

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.