درمان کیست آندومتریوز 🤕

انشالله زود نتیجه میگیری گلم چند سالتونه شما ؟ میدونی ذخیره تخمدانت چنده

آهاااااا اون گپ ترک ترک دختر فک کردم دختر داری:stuck_out_tongue_winking_eye: . فرقی نمیکنه هر دوشون به زندگیت شادی میبخَشن :heart_eyes:

1 Likes

من دارم

1 Likes

مرسی عزیزدلمممم:kiss::kiss::kiss::kiss::heart::heart::heart:

1 Likes

سنت که خیلی کمه پس حتما زود متوجه شدی بچه هم داری

۲۷ سالمه ذخیرم ۲

1 Likes

از صبح میخوام زرچوبه و عسل رو شروع کنم

بازم مرسی

:kiss::heart::tulip:

1 Likes

ارع تازه فهمیدم

1 Likes

قرص وروژست داده برای اندومتریوز

1 Likes

خوب خدا رو شکر ذخیرت خوبه من بعد از عمل ذخیرم شده نیم همش دوتا جنین داشتم که یکیش گرفت اونم که قلبش تشکیل نشد باید از اول داروها رو شروع کنم

منم ی انتقال منفی داشتم ،البتع اینجا کارش زیادخوب نبود،این ناه میام تهران مرکز مام ک دوباره پاتکچر کنم

1 Likes

شما کجا عمل کردی وکجا ای وی اف شدی؟

1 Likes

منم سه ماه میخوردم خیلی خوب بود ولی چون اقدامی ivf هستم دیگه نمیخورم

من مشهد بیمارستان رضوی انجام دادم

شما جنین فریز هم داری

من دوباره باید لاپاراکنم اخه چسپندگی ها رو برتداشت فقط کیست برداشت،واسه همین انتقال اولم منفی شد

1 Likes

نه ،با اینک ذخیرم خوب بودولی پنج تا تخمک بیشترنشد ک دوتاجنین شد

1 Likes

وروژست ضد بارداری هم هست؟

1 Likes

آخه چراااااا :frowning: ببخشید ولی چه دکتر بیشعوری بوده هاااااا. من اول کیستم رو تو سونو یه کیست ساده تشخیص دادن چون رفع نشد با دارو دکترم معرفیم کرد به یه متخصص مجرب و فوق العاده که اون با لاپارا کیستم رو برداره بعد از عمل دکترم اومد بالا سرم گفت کیستت آندومتریوز بود به لگنت هم زده بوده برش داشتم تمیزت هم کردم الن کاملا آماده ای برا بارداری که بعدش دخترم رو طبیعی باردار شدم

وروژست باعث میشه پریود نشی دیگه .وقتی هم که پریودی نباشه تخمکی هم آزاد نمیشه که بخوای باردارشی

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.