درمان کیست آندومتریوز 🤕

عزیزم من یک ماه عسل وسیاه دانه خوردم رفتم سونورفع شده بود البته برای من کیست ساده بود

1 Likes

تو آب ولرم ریختیشون فاطمه جون ؟ هر روز چه مقدار باید بخورم

ن عزیزم من عسل وسیاهدونه روباهم قاطی میکردم صبح نتشتا یه قاشق غذاخوری شبم موقع خواب ی قاشق میخوردم

1 Likes

مرسی فاطمه جون

گلم 1ق غ عسل
و 1 ق غ روغن زیتون
با سرنگ نکشو بکن راحت بره تو
سیاه دانه رو کم خوردم بیشتر تاثیرو زردجوبه گذاشت
انشاءالله زود جواب بگیری

1 Likes

گلم حتما رحمت خیلی سرده من همراه این چیزا از حموم میومدم شکممو میبستم برو روغن سیاه دانه بخر بمال زیر شکمت و ببند ک رحمت گرم بشه

1 Likes

مرسی سودا جون از بعد از ظهر میام میرم ببینم اومدی سایت .شمام کیستت آندومتریوز بود درد هم داشتی من اون دفعه قبل شش سال پیش که لاپا را کردم اصلا درد نداشتم اما الان زیر دلم خیلی درد میکنه :face_with_head_bandage:

1 Likes

آره از بچگیم غذای هر روزم فقط برنجه هیچی دیگه دوست ندارم بچه که بودم انقد هیچی نمیخوردم مامانم صبحونم پلو با انواع خورش درست میکرد فکر کنم باید تو تغذیم هم تجدید نظر کنم

1 Likes

عزیزم منم اندومتریوزم،این کیست اگع سایزش بزرگ باشه فط باید لاپاراکنیمن خودم سال قبل برش داشتم و بعد از اونم رژیم رعایت کردم ،بهترم ،برنگشته دیگع

2 Likes

کیستم چهار در پنج سانته منم شش سال پیش یه کیست همین قدری رو با لاپارا برداشتم الان بعد از شش سال دوباره در اومده ولی خیلی درد دارم ایندفعه

یعنی چیا مصرف کردید دکترتون بهتون گفت ؟ من که اصلا نمیدونم چی بده چی خوبه برا آندومتریوز فقط شش ساله سوسیس و کالباس لب نزدم چون میگن کیست سازه

فست فود اصلا،لبنیات نخوردم،سردی
وترشی حذف،برنج قهوه ای با زیره مبخورم،گوشت قرمز نمیخورم رژیمش سخته ولی چاره ای نیس،میتونی هم امپول بزنی ک پریودنشی

1 Likes

آخه میخوام باردار شم خیر سرم همه کارای ivf کردم دکترم گذاشت رفت خارج پنج ساله در حال اقدامم از شش ماهگی دخترم دارو خوردم سه بار iui کردم ivfانجام دادم . منتظرم یکی دیگه بیارم بعد دیگه آمپول میزنم پریود نشم اونم فقط به خاطر تنهایی دخترم وگرنه همین یکی چراغ خونمون رو روشن کرده

شرمنده نبودم عزیزم
ن فقط موقع پریود درد داشتم عزیزم لاپرا خوب نیس اصلا میزنن ناکار میکنن

1 Likes

فقط سعی کن پریودی خودتو نشوری زیر دلتو روغن سیاه دانه بمال از حموم اومده کمرتو ببند سریع رحمت گرم میشه

1 Likes

حالا تو خوبه ی بچه داری،من بچه ندارم ودنبال ای وی افم

2 Likes

مرسی گلم به خاطر راهنماییت ایشالله هرچی از خدا میخوای بهت بده و گل دخترت رو به سلامتی بقل بگیری :kissing_heart:

1 Likes

فداتشم عزیزم انشاءالله زودی گپ بارداری بزنی
نی نیم پسره:sweat_smile::kiss:

1 Likes

مگه خودت نگفته بودی دختره :roll_eyes: پس شاه پسره تاج سره :grinning_face_with_smiling_eyes: ایشالله سلامت باشه

1 Likes

ن نگفتم:sweat_smile::sweat_smile:
مرسی عزیزم:kiss::kiss:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.