درمان کیست آندومتریوز 🤕

سلام دوستان کسی تجربه کیست آندومتریوز رو داره که بدون انجام لاپارا رفع شده باشه ؟؟؟

2 Likes

عزیزم داروگیاهی استفاده کردی؟

1 Likes

@Sevdaa73
میشه کمکم کنی یه بار یه گپ زدی که کیستت با زرچوبه و عسل و سیاه دانه رفع شده هرچی دنبالش گشتم پیداش نکردم . من یه بار کیستم با دارو رفع نشد لاپارا کردم الان باز دوتا دراومده میگه اینم از نوع آندومتریوزه باید لاپارا بشی :face_with_head_bandage:

1 Likes

نه استفاده نکردم

1 Likes

الان از زیر شکمم درد میگیره تا بالای نافم کلا همه درد میکنه فک کنم از آندومتریوزم باشه :weary:

1 Likes

کالسی تراپین
داروی گیاهی تو نت بزن برای کیست و تقویت تخمدانها
من خودم استفاده کردم وجواب گرفتم
اینو طب سنتی بهم داد
اگه بتونی گیرش بیاری صددرصد خوب میشی

2 Likes

مال شما هم آندومتریوز بوده؟

1 Likes

چرا دروغ بگم نمیدونم:neutral_face:.فقط دکتر میگف کیست داری رفتم طب سنتی این و داد گف هرنوع کیستی باشه رفع میشه خداروشکر رفع شد

1 Likes

آها مرسی عزیزم آخه بافت کیست آندومتریوما از خون هست و به راحتی از بین نمیره برا همون پرسیدم . حتما امتحانش میکنم فقط روزی چقد باید ازش استفاده کرد و تا چند روز

2 Likes

انشالله ماله شما هم با این رفع شه رو کارتنش نوشته چجور مصرف شه
فک کنم روزی دوبار بود ولی بد مزس یکم من روزی یبار باابمیوه میخوردم:expressionless:

1 Likes

مرسی عزیزم هرچقد هم بدمزه باشه واقعا ارزش داره انشالله رفع بشه وگرنه باید لاپارا کنم اون دفعه ذخیره تخمدانم به خاطر عمل لاپاروسکوپی به نیم رسید این دفعه دیگه عمل کنم شاید صفر بشه :face_with_head_bandage:

2 Likes

خدا رو شکر رز عزیز :heart_eyes:
انشالله منم نتیجه بگیرم :kissing_heart:
ممنون از راهنماییت :tulip:

1 Likes

⚘⚘⚘⚘⚘

1 Likes

عزیزم من دوکار کردم
یکیش اینکه هر روز تا 1 ماه یک ق چ خوری زردچوبه عسل با یه لیوان اب ولرم قاطی میکردم میخوردم اابته قرص ال دی هم خوردم تا 1 ماه
دومی هم…قبل پریودی زاج سفید گذاشتم رو شعله پخت کوبیدمش با 1ق غ خوری روغن زیتو و عسل قاطی کردم شب قبل خواب واژینال کردم

1 Likes

ممنون سودا جون عسلش چقد باشه بعد مثل پماد کلوتریمازول استفاده کنم؟ از این اپلیکاتورای پمادا استفاده کنم که تا دهانه رحم بره.؟بعد خودش صبح تخلیه میشه ؟
و اینکه قبلا گفته بودی سیاه دانه باعسل هم تا ده روز خورده بودی هر روزچقد باید بخورم و از همون روز که زرچوبه و عسل خوردم باید سیاه دانه و عسل رو جدا قاطی کنم بخورم ؟
ببخشید خیلی سوال پرسیدم سودا جون شرمنده

1 Likes

یعنی هیچ کس دیگه غیر من آندومتریوز نداره بیاد به دادم برسه
دلم درد میکنه یعنی از آندومتریوزمه انقد درد دارم که روزی دویا سه تا ژلوفن باید بخورم :sob::sob::sob:
از قسمت تخمدانام درد میکنه میاد تا بالا و دور نافم حتی تا پهلوهام هم درد میکنه کسی اینجوری نشده :sob::sob::sob:
بعد از چهار سال iuiو ivf و خوردن هزارتا داروی کوفت و زهر مار جای بارداری درد مرض گرفتم :sob::sob::sob:

1 Likes

کیا اصلا آندومتریوز دارن دستاشون بالا :face_with_head_bandage::raised_back_of_hand:

بیاین بگین حال و روزتون چطوره درد ندارید :roll_eyes:

اگه دارید چه کار باهاش میکنید :thinking:

برم نبود ؟؟؟
:thinking::thinking::thinking:

داره گوشیم خاموش میشه بیاید دیگه :roll_eyes:

تبریک میگم به خودم تنها آندومتریوزی مامی گپ خودمم :sleepy:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.