درمان عفونت با سفکسیم و کلوتریمازول

سلام من حدود ده روز پیش رفتم دکتر ترشحات خیلی بدبو داشتم، دکتر سفکسیم و کلوتریمازول نوشت، استفاده کردم، تاحدودی خوب شدم، امروز رفتم به منشی گفتم که کامل برطرف نشده، از دکتر پرسید و گفت داروها رو مجدد تکرار کن.
دارویی دیگه نیست اثرش بهتر باشه و قطعی خوب بشم؟
دیشب با دوش واژینال سرکه و آب استفاده کردم، یکم زیر دلم درد گرفت، چند روز دیگه پریود میشم، ممنون میشم راهنمایی کنید تا زودتر رفع بشه

سرکه خودش phواژنوتغییرمیده وممکنه عفونتوبدترکنه دکتربایدتشخیص بده ک چه نوع درمانی مناسبتونه بامعاینه

شنیدم شستشوی واژن با آب و سرکه برای تعیین جنسیت قبل بارداری استفاده میشه، یعنی خوب نیس؟

نه عزیزم خوب نیس اون روشام درست نیستن

1 Likes

ولی من شنیدم وخیلی خوندم واسه تعیین جنسیت دختر اب وسرکه وواسه پسر اب وجوش شیرین واژن خودتو شستشو بدی قبل نزدیکی

1 Likes

اگه باردارنیستی میتونی از عنبرنسااستفاده کنی
تو مامی گپم جستجو کنی کلی تجربه گفتن بچه هاازش

1 Likes

فکر کنم پزشکتون رو تغییر بدید و معاینه مجدد بشید بهتره چون داروهایی که ذکر کردید ،سفکسیم کمتر برای عفونتهای واژینال استفاده میشه.داروهای موثرتری هم هستند

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.