درمان سریع و خانگی انواع کیست، میوم و فیبروم

سلام. یکی از مسائلی که خانوما قبل از بارداری باهاش دست و پنجه نرم می کنند انواع کیست هست که سر راه فرزند آوریشون میشه.
این روشی که من میگم روش حکیم دکتر محمد رضا سالم حصاریه و خیلیا و حتی خود من با این روش کیستم دفع شده. روش کار به اینصورت هست:
یک نخود زاج سفید رو باید بو بدید داخل یه ظرف بزارید رو شعله کم کم زاج سفید آب میشه و دوباره متبلور میشه وقتی که دیگه هیچ واکنشی نشون نداد اونو از روی شعله بردارید. خنک که شد بکوبیدش بعد با یک قاشق عسل و یک قاشق روغن زیتون مخلوط کنید. داخل اپلیکاتور بریزید و تزریق واژینال کنید به مدت ده شب با این روش هر نوع کیستی که داشته باشید دفع میشه. البته این روش تزریق واژینال رو فقط خانمها باید انجام بدن دختر خانمها نمیتونن انجام بدن.
فقط اگه نتیجه گرفتین برای منم دعا کنید. میخوام بچه دار بشم.

شما خودتون این روش رو امتحان کردین؟

بله عزیزم. کیست فولیکولار داشتم. ۳ سانت.
من فقط ۸ شب استفاده کردم و درد تخمدان داشتم و ترسیدم ادامه بدم و قطع کردم. اما بعد از سه روز دیدم چند تا جسم کوچیک سفید ازم دفع شد. درد تخمدانم به خاطر اینه که داشت کارشو انجام میداد و می کندش.
بعد از اون پریودام منظم شد. آخه دو سه ماه بود که عقب مینداختم و سونو دادم کیست بود. روش استفادش خیلی مهمه که میزان مواد و طرز استفادش عین دستور اجرا بشه مخصوصا زاج که از یه نخود بیشتر نشه و حسابی بو داده بشه. شک نکنید نتیجه می گیرید. تضمینیه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.