درمان جوش صورت

سلام خواهرای گلم.ی مدته صورتم خیلی جوش،میزنه نمیدونم علتش چیه.من اصلا صورتم جوشی نیست و همیشه،صاف بوده اما چندماهه همش،جوش،میزنه و خوبم نمیشه…چندروز،دیگه عروسی،داریم نمیدونم چکار کنم زودخوب بشه،اگر پیشنهادی،دارید ممنون میشم دراخنیارم قرار بدید
اینم پیش قسط :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::wink::wink:

عزیزم اگرقبلانمیزدی ویدفعه شروع به زدن کرده بایدبری دکتر چون ماسک هم یوقت بدترش میکنه چون معلوم نیست ریشش ازکجاست یوقت هورمونیه یاخدایی نکرده ازکبدچربه یا… بهتره بری دکترتااینکه خوددرمانی کنی ولی اگرم مطمئنی مسئله مهمی نیست اب پنیراستفاده کن پنیرخانگی باشه باپنبه بزن به صورتت

2 Likes

قبلا شاید اگر،شیرینی میخوردم یا گرمیجات یا نزدیک قاعدگی اما اصولا صورتم صاف و بدون جوشه،اما الان چندماهه اینطور،شدم .واقعاکلافه ام اکثرا هم جوشام سر،سفید و بعضیاش دردناکه نمیتونم بهش دست بزنم.
@u303317

1 Likes

اول باید ببینی دلیلش چیه ولی برای درمان جای جوش حنا ورو با اب خمیری کن ،بتادین کمی هم اب لیمو بریز که صورتت رنگ نگیره ،یه ربع بمونه اگه بتونی روزی دوبار انجامش بده تا عروسی بهتر بشه من انجام دادم خوب بود

1 Likes

مطمئنی با حنا قرمز نمیشه :no_mouth:

پس اول یه دکتربرو درکل آب پنیرخانگی خیلی خوبه زودخشکشون میکنه

1 Likes

اره اگه اب لیمو بزنی توش یه ربع هم باشه

یهدقاشق چای خوری دارچین+عسل+لیمو ترش تازه باهم مخلوط کن بزن صورتت،بعد با آب ولرم بشور اول سوز میده ولی بعدش جوشارو ازبین میبیره، بعدش یه قاشق چای خوری سدر رو با آب یا گلاب مخلوط کن بزن پوستت شفاف میشه

2 Likes

اره سوزش بدی داره اولش

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.