درمان تنبلی تخمدان با عصاره گیاهی ساپوژکس

سلام .تخمدان پلی کیستیک هستم و دکتر برام متفورمین ولتروزول تجویز کرده… شنیده بودم که لتروزول باعث کیست میشه.و بعد تحقیق و جستجو یه سایت دیدم بنام برگ بهشت که با عصاره گیاهی ساپوژکس تنبلی را درمان میکنه. و خیلی ها استفاده کردن و راضی بودن.
چند تا سوال دارم اینکه آیا لتروزول باعث کیست میشه؟ دوم اینکه کسی تا حالا این عصاره را استفاده کرده؟

سلام منم این سایتو دیدم خیلی وسوسه شدم که سفارش بدم ولی ترسیدم اخه ندیدم کسی استفاده کرده باشه یا تجربه ای داشته باشه درموردش

درضمن من لتروزول مصرف کردم کیست نشد

قبلش سونوبده اگه کیست نداری طوری نمیشه.ولی اگه داشته باشی خیلی بدمیشه.به جای فعال کردن تخمدان کیستتوبزرگ میکنه

سونو دادم کیست خیلی ریز دارم. نمیدونم چیکارکنم. میترسم کیست ام بزرگ بشه

تو تبادل نظر نی نی سایت استفاده کردن خیلی هم راضی بودن .میخوام ببینم کسی تا حالا استفاده کرده؟

منم توی نی نی سایت نگاه کردم ولی فقط یه نفر استفاده کرده بود تو چندتاتاپیک فقط همون یه نفرگفته بود استفاده کردم که بنظرم مشکوک بود

1 Likes

ممنون عزیزم

1 Likes

اگ استفاده کردی شما لطفا به منم بگو منم خیلی نیاز دارم

منم استفاده نکردم .دو دل هستم بگیرم یانه

1 Likes

سلام دوستان من هم در مورد اين داروي ساپوژكس خيلي تحقيق كردم فيبروم دارم حتي با مشاور اون سايت هم صحبت كردم براي خريد خيلي قاطعانه صحبت كرد گفت حتما درمان خواهد شد تضمين هم داد ولي نميدونم چرا باز ميترسم سفارش بدم خواهش ميكنم اگه كسي استفاده كرده منو هم راهنمايي كنه.

سلام. من چون از این دارو استفاده کردم این پست گذاشتم شاید به درد بقیه خانمها بخوره. این دارو مزه خوبی نداره ولی زود اثر میکنه. کیست 5 سانتی ساده داشتم یکماه مصرف کردم. من که جواب گرفتم.

شماسفارش ندادین خانمی؟

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.