درمان ترشحات پنیری

من ترشحات پنیری و سفت زیادی دارم هر نوع ازمایش بوده انجام دادم هیچ مشکلی نشون نداد چه جوری خودم رو درمان کنم

شاید باورتون نشه منم بعد دوسال عفونت های پی در پی با دود عنبر نسا تونستم عفونتمو کامل از بین ببرم. برامن ک بعد اون همه قرص و پماد این راه جواب داد

2 Likes

من اصلا نه سوزش نه خارش نه بو بد ندارم از این تعجبم دکتر هم میگه عفونت نیست

خیلی دلم میخا پاک بشم خیلی هم رفتم دکتر چنتا دکتر عوض کردم ولی اصلا نمیفهمن من چی میگم خودم احساس میکنم اگه پاک بشم حتما باردار میشم بچه اولم که باردار شدم اصلا اینجور نبودم

سلام عزیزم
ممنون که سوال تون رو در گپ جدید پرسیدید :rose:
من اونجا هم عرض کردم خدمت تون شما ممکنه به خاطر نوعی عفونت قارچی دچار این ترشحات شده باشید که با دارو رفع میشه اما عفونت و هر نوعی از ترشح اصلا مانع بارداری نمیشه. بهتره یه تست پاپ اسمیر هم بدید اگر انجام ندادید

شرمنده من تازه اینجا جوابتون دیدم ممنونم بابت راهنمایتون ازمایش پاپ اسمیر هم دادم خوب بود اگه عفونت قارچی که گفتید باشه دارویی بهم معرفی میکنید مصرف کنم چون خیلی دلم میخاد پاک بشم

عزیزم پزشک باید تجویز کنه، چون من نمیدونم که واقعا عفونتی هست یا نه. ممکنه اصلا طبق گفته پزشکانی که شمارو معاینه کردن اصلا هیچ چیز خاصی هم نباشه و نیازی به دارو هم نباشه
شما از عنبرنسا استفاده کنید ببینید بهتر میشید یا نه چون خیلی از خانم ها نتیجه گرفتن

چشم ممنون بابت راهنماییاتون

خواهش می کنم :rose:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.