درصد nt۲/۱۷mm در سونو ان تی

سلام .سونو ntانجام داده بودم‌که درصد nt۲/۱۷mm بود تو سونو نوشته بود طبیعیه .و ازمایش غربالگری هم انجام دادم دکتر گفت نرماله و مشکلی نیست .فردا سونو ۱۸هفته دارم غربالگری اصلی خیلی میترسم یه پرستار مامایی وقتی سونومو دید گفت ntبچت‌بالاست ترو‌خدا بیا بهم بگو‌ زیاده‌ یا طبیعیه

1 Likes

طبیعیه

2 Likes

اووووووف خداروشکر ولی باز استرس دارم

1 Likes

دعا کنین جواب آن تی منم خوب بشه دیشب خواب دیدم بالا بود.از صبح تموم فکرم پیش ۴ هفته دیگه س

انشاالله… که نینی تون بسلامتی بدنیا بیاد

نگران نباش انشاالله که خیره خوابت

ممنون عزیزم

مرسی عزیزن

عزیزم واسه نی نی منم مثل شما 1.7بود دکترم گفت نرمال وخوبه
نگران نباش معمولا 2.5به بالا میفرستن آزمایش های دیگه

عزیزم طبیعیه الکی به خودت استرس نده

واقعا؟؟؟!نمیدونم بخدا خیلی میترسم آزمایشات غربالگری انجام‌دادم برای سه ماه دوم رو دکتر گفت خوبه نگران نباش حالا نمیدونم بخدا میترسم ان تی بچم چرا بالاست‌یکم

اسما جون نمیتونم استرس نداشته‌باشم دسته خودم‌نیست‌

nt2/17 mm ماله‌من انقدره نمیدونم‌چرا میترسم‌

حانیه جان بالاتر از 2ونیم میفرستن آز آمنیوسنتز
دکترا از خداشونه یکی آزمایشش مشکل داشته باشن فقط برا گرفتن پول اضافی فورا میفرستن آزمایشگاههایی که خودشون باهاشون قرارداد دارن
مطمئن باش نی نیت سالمه
چون اگه خدایی نکرده چیزی بود تو آز غربالگری نشون میداد

1 Likes

اشتباه میکنی گلم نباید تلقین به استرس کنی. برای خودت و بیشتر،برای اون بچه ضرر داره.منم هرسری میرفتم سونو یا ازمایش ی حرفی میزدن و من کارم شده بود همش گریه و گریه… و واقعا رو اعصاب پسرم تاثیر گڋاشته بچه نااروم و پرخاشگری شده. و مطمئنم همش بخاطر بارداری نااروم و پراسترسیه که داشتم

1 Likes

سلام صبح بخیر بیدارین؟

2 Likes

سلام عزیزم اره. ی درد شدیدی سمت چپ زیر شکمم احساس کردم بیدار شدم الانم دیگه اذان صبح میرسه نماز،میخونم بعد میخوابم

انشا الله قبول باشه .سفر بخیر هنوز تهرانید ؟

1 Likes

تازه پنج روزه اومدم

سلام عزیزم بله از ساعت ۳ بیدار شدم و هنوز بیدارم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.