درست کردن دندون در بارداری

دوستای گلم عصرتون بخیر . کسی تا حالا توی بارداری دندونپزشکی رفته دندون درست کنه ؟
من دیروز تا حالا دندونم درد میکنه
چیکار کنم :sob::sob::sob::sob:

وااى منم چندروزه دندون دردم ولي به شدت نيست با اينكه دندونام سالم بودن قبل باردارى چك كردم

توی نت نوشته تا جایی که میتونید تحمل کنید . چون لیدوکایین واسه جفت جنین ضرر داره . اما میتونید توی سه ماهه دوم کارای دندونپزشکیتون رو انجام بدید . من نمیدونم چیکار کنم :pensive::pensive:

واسه من از كمبود كلسيم بااينكه لبنيات شير ميخورم بازم درد دارم

دیگه وقتی خراب بشه کیلو کیلو شیر هم بخوری فایده نداره
من پارسال ی زایمان زودرس داشتم. بچه که نموند واسم. هر چی دندون هم داشتم خراب شد. همه رو درست کردم. حالا یکی از همونها که پر کردم دوباره درد میکنه:persevere::persevere:

اره تو بارداري ك مكافاته :pensive:

شما هفته چندمی ؟

٢٤هفته
شما چندى؟

یعنی نزدیک سه ماهه سوم هستید ب سلامتی. من تازه هفته شونزدهمم

اره تقريبا
زود ميگذره عزيزم

بخاطر زایمان زودرسی که پارسال داشتم تمام لحظاتم عین سال میگذره . و پر از ترس و واهمه

توكل ب خداكن قرار نيست هردفعه مثه قبل باشه
فكرشو نكن بسپر ب خدا ، ميدونم سخته ولى بهش فكرنكن
سركلاژ هم انجام دادي

1 Likes

آره عزیز .‌انجام دادم

بعدازسه ماه دوم هیچکاری نمیتونین برا دندوناتون انجام بدین پس الان بهتره برین دندون پزشکی.من ماه 9خیلی اذیت شدم سردندونامم

امروز میرم دندونپزشکی. توکل بخدا . هفته پونزدهم سه ماهه دوم حساب میشه .درسته ؟

اره از12هفته به بعد میشه سه ماه دوم انشالله خیره

ممنون عزیزم. خدا ان شاءالله همیشه برای شما خیر رقم بزنه
واسم دعا کنید

1 Likes

رفتم دندون پزشکی. فک میکردم یه دونه خراب شده. ولی دوتا کنار هم خراب شده بود. یکیش رو عصب کشی کرد. یکی هم پر کرد. یک جلسه دیگه هم باید برم‌ .گفت هیچ منعی نداره رفتن زن حامله به دندون پزشکی

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.