درد کمر بعد از اقدام

سلام دوستان گلم
من دیروز اولین اقدام بارداریمو انجام دادم واین اقدامم نزدیک وتوروزهای تخمگذاریمه
الان امشب چیزا سنگین بلندکردم دکوراسیون عوض کردم حس کردم کمرم وزیر شکمم درد میکنه میخام بدونم چرا اینجوری شدم ایا ممکنه بچه گرفته باشم

عزیزم حتی خانمی که باردار نیست هم نباید وسایل سنگین بلند کنه. شما که برای بارداری هم اقدام کردی خیلی باید مراقب باشی. استراحت کن تا موقع پریودی از بی بی چک یا آزمایش استفاده کنی

سلام عزیزم
احتمال داره این دردها به خاطر تخمک گذاری یا استرس باشه، اما باید بیشتر مراقب باشید و اصلا کارهای سنگین نکنید. فعلا باید صبر کنید تا موعد قاعدگی

اخه سابقه نداشته واسه تخم گذاری اینقددرد بکنه کمرم حالا واسه پریودی اره ولی نه این وقت نزدیک موعدپریودیم دردمیگیره
:pensive::pensive::pensive:یعنی ممکنه این دردم خطرناک باشه

:pensive::pensive::pensive::confounded:یعنی خطرناکه

استراحت کنم یعنی فقط بخوابم کار خونه چیزی انجام ندم؟

نه عزیزم نگران نباشید خطرناک نیست. کارهای خونه رو انجام بدید اما وسایل سنگین بلند نکنید و کم کم کارهارو انجام بدید طوری که خسته نشید. همه کار هارو با هم انجام ندید در طول روز.

1 Likes

مرسی عزیزم واقعا کمک بزرگی دارید به همه میکنید
فقط میتونم بگم ممنونتوم :blush::blush:

خواهش می کنم عزیزم
انجام وظیفه می کنیم :rose:

من امروز دومین اقدام بارداریمو انجام میدم بعدفردا شوهرم یک سفر دوسه ساعته باماشین داره دوساعت رفت دوساعتم برگشت آیا میتونم باهاش برم خطری نداره واسم یاتوخونه بمونم بهتره

فکر نمیکنم مشکلی باشه عزیزم

1 Likes

مچکرم عزیزم❤

1 Likes

نه. انشاءلله که هیچ مشکلی نداری. ولی احتیاط شرط عقله.

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.