درد کشاله ران

سلام دوستان شب خوش من توی ماه دوم اقدامم خدای نکرده اگر باردارنباشم فرداتا پس فردا باید پریود بشم .حالا یه سری عوامل ک سرچ کردم برای بارداری رو درم خصوصا کشاله رانم سمت راست وحشتناک تیرمیکشه.درد پریود میاد سراغم ولی خفیف و گاهی میگیره گاهی ول میکنه بنظرتون ممکنه باردار باشم؟یه سوال دیگه من ۴سال طبیعی جلوگیری کردم یعنی ممکنه باعث بشه دیر باردار بشم؟

عزیزم علائم بارداری وپریودی خیلی شبیه هم هستن

بعدچهارسال آزمایشات قبل بارداری دادین؟

1 Likes

ازمایش های هورمونی و خون واینا دادم مشکلی نداشتم تخمدان هام سالمن پریودمم منظمه اما استرس شدید دارم.چون دانشجو بودم جلوگیری میکردم ب روش طبیعی قرص هم نمیخوردم

نه عزیزم اصلااسترس نداشته باش همین استرس جلوبارداری میگیره،خداروشکرسالم هستین پس جای نگرانی نداره

1 Likes

اینوهم بدون شانس بارداری توهرماه25 درصده،خیلی ازماها بخاطراسترس اقداممون به چندماه طول کشیدودرست زمانی که استرسمون کم بودباردارشدیم

2 Likes

ممنونم خواهش میکنم برام دعاکنید منم دیگه باردار بشم هرشب خواب بچه میبینم صب هنوز بوش حس میکنم.راستی چند‌روز شدیدا حس بویایم قوی شده بااینکه سرماخوردم.امیدوارم اما ته دلم همش ناامیدی و ترس.

1 Likes

عزیزم توکه ماه اول اقدامته چرااینقدناامیدی،قرآن بخون وازته دل ازخدابخواه بهت فرزندبده ماهم دعامیکنیم بارداربشی،اصلافکرکن مثه همون چهارسال اقدام نکردی وبهش فکرنکن مطمعن باش نتیجه میگیری

2 Likes

اگر این ماه نشم ماه بعدمیرم دکتر‌ک اگر لازم بود برام باز سونو بنویسه یا امپول بزنه.چندکیلوهم اضافه وزن پیداکردم اونم باید پایین بیارم .ادم حسودی نیستم همیشه هرکی باردارشده کلی واسش دعاکردم امشب شنیدم یکی باردار شده تنم یخ کرد ک چرا من نشدم

مگه چندماهه تواقدامی

اره مشغول ختم :persevere:قرانم ذکرمیخونم ولی بعضی وقتا فکرام‌منفی میشن.ممنون ک ارومم کردید

1 Likes

این دفعه دومین بارم بود

امیدت فقط وفقط به خداباشه،امیدوارم نتیجه بگیری گلم

1 Likes

مرسی از لطفتون خدا خیرتون بده :heart_eyes:

1 Likes

فداتشم ممنون

1 Likes

سلام منم وقتی باردار بودم اینارو داشتم انشالله که باردار باشی تازه اول راهه من بعضی وقتا سرمعدم با زیر شکمم درد میگیره اصلا به سینه هام که نمیتونم حتی دست بزنم … منم نی نیم دوماهشه به قول شما منم فکرای منفی دارم مدام قرآن میخونم ولی تو دوهفته دوبار تو خواب دیدم بچم خیلی خوشگله حتی رنگ چشماشو مدام میبینم همش میبینم رنگ چشماش آبی روشنه ولی من از وقتی باردار شدم بعضی از خواب هام واقعیت پیدا کرده…نمیدونم قضیه چیه…

2 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.