درد پهلو و عفونت در هفته 24

سلام دوستان
تو هفته بیست وچهارم یه مدت درد پهلو وعفونت داشتم امروز سونو‌دادم دکتر گفت کلیه راستت ورم کرده دچار هیدرونفروز شده :cry:تو نت چیزایی که خوندم خیلی نگرانم کرده امروز کلی گریه کردم :pensive::pensive:
اینو فقط کم داشتم توکلکسیون خوشبختیام!!!
میشه برام یه صلوات بفرستین

2 Likes

ایشالاکه خوب میشی استرسوازخودت دورکن عزیزم برات دعامیکنم سرنمازحتما :heart:

1 Likes

من برات میفرستم
ان شالله زود خوب بشی
نگران نباش حتما با دارو خوب میشی

3 Likes

عزیزم صلوات فرستادم ولی باید دید عفونت ادراری داری یا نه.اکر عفونت نداری که این بخاطر فشار رحم و جنین بر روی حالب است و جای نگرانی نداره.درجه هیدرونفروز هم مهمه که خفیف و متوسط و شدید داره.ولی در کل اکر عفونت نداری خطرناک نیست.برای اطمینان به دکتر ارولوژیست یا نفرولوژیست که کارشون فقط کلیه است مراجعه کن.نگران نباش.بارداری رو خیلی از اعضای بدن تاثیر میذاره.

4 Likes

اللهم صلی علی محمد وال محمد. فقط توکلت بخداباشه ازخدا کمک بخواه عزیزم بنده حقیرم امروز موقع خوندن دعای توسل حتما دعات میکنم گلم.

1 Likes

الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

1 Likes

اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم،انشاالله که خداشفات بده عزیزم

1 Likes

مرسی دوستای گلم :hibiscus::heart:

2 Likes

اره عزیزم عفونت دارم امونمو بریده :pensive: اینم گرید ۲ بود لعنتی
فردا وقت ارولوژیست دارم ببینم چی میگه
پناه برخدا

1 Likes

نگران نباش .عفونتت برطرف میشه .ارولوژیست هم راهنماییت میکنه.مایعات فراوان بخور البته میدونم خودت میدونی و انجام میدی ما هم برای شما دعا میکنیم

1 Likes

سمیه جون شما چی خوندی من میببنم اطلاعاتت در مورد پزشکی خیلی خوبه.
آفرین به شما که بچه ها رو از روی اطلاعاتت راهنمایی میکنی.

2 Likes

ايشالله كه مشكلي نيست منم حتما براتون دعا ميكنم اصلا استرس نداشته باش عزيزم مطمئن باش ني ني ت سالمو سلامت مياد توو بغلت

2 Likes

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و اهلک اعدائهم من الجن و الانس من الاولین و الآخرین

3 Likes

دکتر از سه شنبه بستریم کرد بیمارستان
گفت باید انتی بیوتیک بگیری فردا ایشالا مرخصم
اما اگه پمادا نباشه واژنم از سوزش میخواد اتیش بگیره

2 Likes

عزیزم دکتر ارولوژیست چی گفت؟

1 Likes

ان شالله به زود خوب میشید و مشکلتون برطرف میشه
به سلامتی بر گردید منزل

2 Likes

گفت توبارداری شایع هست مشکلی نیست حتی ممکنه گریدش بیشترم بشه

2 Likes

انشاالله که زود خوب میشی و باقی دوران حاملگی رو به راحتی طی میکنی.هر کدوم مشکلی برامون پیش اومده ،فقط شما نیستی.خداوند نگهدار هممون و بچه هامون باشه

4 Likes

ايشالله كه فردا مرخص ميشي عزيزم و زودتر بهبودي پيدا ميكني :pray:

1 Likes

واقعا همينه
منم ديروز دكتربودم بخاطر اينكه خونرساني جنينم كمه گفت بايد بستري بشي اما باز سونو كردو گفت برو هفته ديگه بيا ببينم درچه حاله
همش به خودم ميگم مادرشدن چقدر سخته ,استرسم چندبرابر شده
ايشالله هممون تا اخرش راحت طي كنيمو بچه هامون سالم بيان تو بغلمون

4 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.