درد پهلو در هفته 21

سلام دوستایی گلم من ۲۱ هفته هستم بچه ام سمت چپ قرار داره الان چند روز احساس میکنم پهلویی سمت چپم بزرگتر پهلویی راستم بنظرم بچه رفته اونجا دوپهلویی سمت چپم نمی تونم رو پهلویی سمت چپ بخوابم وقتی هم بخوابم نمی تونم بس پهلوم درد میکنه بنظر تون بچه چرا رفته اونجا آخه این طبیعی یان کمکم کنید خیلی نگرانشم چرا اینجوری شد

عزیزم نگران نباش چیز خاصی نیست انشالله ی چیز شیرین بخور راه برو بچه ات حرکت میکنه .اگر حرکتش رو متوجه نشدی بادکترت تماس بگیر. شاید عصبی شدی بچه ات ی جا کز کرده…

خداروشکر حرکت میکنه دیشب رو یه پهلو سمت چپ جایی که بچه بود من روش خوابیدم وقتی بیدار شدم پهلوم درد میکنه بس که فشار روش اومد

عزيزم نگران نياش مال منم سمت چپم ازاول بزرگتر بود و اون قسمت بود دكترم گفت بچت سمت چپ و رحمت اين ور بزرگتر اصلا مشكل خاصى نيست الانم بااينكه وضعيتشو عوض كرده بازم سمت چپم بزرگتر
دقيقا منم نميتونم سمت چپ بخوام :hugs:

يكم بگزره وضعيتشو عوض ميكنه برامن قبلا بريچ بود الان عرضى شده و اومده سمت راست ولي بازم سمت چپ بزرگتر بااينكه ديگه اون قسمت نيست
ايناهمه طبيعيه

جدی خداروشکر خیالم راحت کردی پس حالا رو دست راست بخوابیم خون رسانی بهش خوب می رسه به بچه چون دکتر میگه سمت چپ خون رسانی واسه اش بهتر

تغییر جا میده ای دورش بگردم :heart_eyes::kissing_heart: امروز از ناراحتی که خدایی نکرد روش خوابیدم چیزی شد داشتم دیونه میشم بازم شکرش ممنونم از راهنمایی عزیز

اره عزيزم عب نداره الان برامن خيلي بهتر شده قبلا خيلى واضح ازروزلباس هم ديده ميشد
الان كم كم ميزون شده
نه عب نداره ميخواي هم ب چپ بخوابى دوتا بالشت زير دست چپت بزار لم بده نميخاد دراز بكشى ك سختت باشه

اره جاشو هر چندوقت يه بار عوض ميكنه الان برامن اومده سمت راست

باشه فدات ممنون شما چند هفته هستین گلم

1 Likes

خیلی خوب اینجوری من چون خودم لاغرم اندام دیشب روش خوابیدم الان استخون پهلو سمت چپ یکم گرفته دیگه با روغن مالش دادم بهتر شد ولی دیگه میترسم سمت چپ بخوابم :joy::rofl::smiley: اگه امروز حال وضع منو میدیدن گریه تون می گرفته بدجوری شد بودم اندام به کلی بهم ریخته قربون نفس مادر :yum::heart_eyes::kissing_heart:

خواهش ميكنم عزيزم ٢٤هفته ام

اي جوون عب نداره همش شيرينه منم باربيم استخون پهلو سمت چپ و راستم از بس ب پهلو خوابيدم كلا درد ميكنه

بسلامتی خیر خوشی این دوره ها بگذره زایمان کنی نی نی تون بغل کنی فدات

اره عزیز. شیرین فدات ان شاالله این دوره ها بسلامتی بگذر راحت بشیم ابجی

ان شالله عزيزم همچنين
عزيزم ني ني شما گفتي دختره ؟

عزيزم تو تهوعت قطع نشده ؟ من امروز كارم به سِرم كشيد بازم ،اين وضع خيلي كلافم كرده خيلي دارم اذيت ميشم از ديروز تا حالا ي سره دارم بالا ميارم با اينكه هيچي نخوردم و نميتونم بخورم،دلم بحال اين بيچاره ميسوزه انقدر عق ميزنم با شبكمه خالي همش نگرانم چيزيش بشه
انگار هرچي ميگذره به جاي بهترشدن داره بدتر ميشه و بيشتر ميشه تعداده بالا اوردنام توو روز:pensive::pensive::pensive::pensive:

اره فدات دختر نی نی شما چی گلم دختر یا‌پسر

اره فدات خیلی سخته خداصبر بهت بده من همین جورهیچ دارویی بهم نساخت دکترم گفت هیچ راهی نداری جز تحمل منم خودم بچه رو سپرده ام دست خدا ان شاالله که خیر هم واسه من وهم واسه شما ان شاالله گلم دکترم میگه این طبیعی هیچ راه حلی نداره هرچه دارو قوی تر بهت بدم واسه بچه ات ضرر داره اگه دوست داری ازمن نوشتن دارو کاری نداره ولی اگه نخوری گفت بهتر دیگه من هیچ دارویی نمیخورم واسه این حالم فدات

1 Likes

ايشالله شما هم بهتربشي عزيزم ،اين روزها خيلي دير ميگذره واسم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.