درد پهلوها هنگام ادرار

سلام خواهرای گلم یکی از،دوستام امروز،ی سوال کرد من حدس زدم شاید کلیه هاش مشکل داره. گفتم اینجا هم بذارم ببینم نظر شما چیه
بنده خدا میگه وقتی میخواد ادرار کنه زیر دل و دوطرف پهلوهاش درد میگیره انگار که بهش فشار میاد اما سوزش ادرار یا خارش هیچی نداره از چی میتونه باشه.
@hakimi

عفونت ادراری گرفته احتمالا منم یبار اینطور شدم واسه من به غیر درد خیلی ببخشید انگار دستشوییم داشت میریخت میرفتم دستشویی چیزی نبود رفتم شبونه بیمارستان آمپول و آزمایش گفتن عفونت ادراری که با دارو خوب شدم

منم با نظر زهرا جون موافقم چون خودمم همین مشکلو داشتم ماه قبل سوزش خارش اصلا نداشتم تند تند میرفتم دسشویی پهلو هام درد میکرد
تا دکتر که رفتم خدا خیرش بده برام ی ازمایش پاپ اسمیر انجام داد که گفته عفونت خفیف داری ولی چون تو اقدام ب بارداری برا ی هفته مونده ب پریودی کرم برام نوشت که استفاده کنم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.