درد پریودی ده روز مونده به قاعدگی

من چند ماهه اقدام کردم واسه بارداری هنوز نشده.این ماه کلومیفن خوردم.چند ماهه که همش پریودام جلو میفته.ماه پیش ۲۸ پریود شدم.از دیشب خیلی کمرم و زیر دلم درد میکنه.مث درد پریود.ولی ۱۰ روز مونده.به نظرتون علتش چیه؟

چرا کسی جواب منو نمیده😔

عزیز اکثر دوستان در دوران اقدام به بارداری پریودیشون عقب و جلو میشه درضمن استرس و شرایط محیطی هم باعث عقب و جلو میشه و حتی دارو های که مصرف میشه پس نگران نباشید توکل کنید به خدا هرچه خیر پیش

تا یه هفته عقب و جلو میشم.۲ میشدم.ماه پیش ۲۸ شدم.امروز ۱۸.خیلی زوده.ولی دلم درد میکنه

عزیزم مث منی منم نه روز مونده به پری.اما کمر درد و تخمدانم درد میکنه
ایشالا که نشونه بارداریه عزیزم

من دومین ماه اقدامم لتروزل خوردم امپول اف اس اچ و جی ام جی زدم و باز یه قرصی داد که تا ده روز باید میخوردم تموم شد.و باز به امپول داد که اونم نمیدونم چی بود
برای سرعت بارداری وگرنه هیچ مشکلی نداشتم و سمت راستم دوتا فولیکول خیلی خوب داشتم

انشاا… عزیزم.واسه هردومون

من یه دختر ۶ ساله دارم.الان ۱۰ ماهه اقدام کردم هنوز نشدم.واسه دخترم ماه سوم باردار شدم

گلم من فولیکول هام ۶_۷ بود

واسه من یدونه ۱۹
یدونه ۱۸ بود این ماه
پس امیدوارم باشم

:blush:

اره امید وار باش

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.