درد پریودی در هفته 31

هفته ی ۳۱ هستم درد خفیف پریودی دارم تقریبا یک نیم ساعته گرفته منو پاهامم مثل قبلا وقتی پریودی میشدم یامیخاستم بشم درد میکنه
یک درد خاصی دارم چیکارکنم :sob::sob::sob:

یعنی زیر دلت درد میکنه؟مداومه یا میگیره ول میکنه؟

1 Likes

یک‌نیم ساعته اینجوریم
زیر دلم یعنی چجوری کمرم درد میکنه درد خفیف پریودی وپاهام حس میکنم یک چی ازپاهام میخاد بیادپایین

اگر خفیفه اشکالی نداره.کمردردو درد پاها طبیعیه.ولی اگر درد تشدید پیدا کرد یا متناوب بود بعنی میگرفت و ول میکرد باید بری بیمارستان.فعلا گرمش کن و کمی کمرت رو ماساژ بده.انشاالله بهتر میشی.منم کمر درد و یا درد استخوان بین لگن رو در ۳۱ هفتگی داشتم.نگران نباش از حالا هر دفعه یجایی درد میگیره که تو همه یکسان نیست

1 Likes

ان شالله امیدوارم اینجوری باشه

1 Likes

نگران نباش،من گاهی از دردش گریه میکردم.

1 Likes

اگه طبیعی باشه باورکن باجون دل تحمل میکنم ولی ادم یکمی میترسه

1 Likes

عزیزم اینا طبیعیه.اگه تاریخ پریود شدنت باشه

1 Likes

قبلا همین تاریخ پریود میشدی شاید

تاریخ پریودیم ۲۲ بوده اخرین بار

طبیعیه.ولی اگه دردش زیاد شد یا انقباض داشتی برو دکتر

1 Likes

استخوانها در حال باز شدن هستند و باعث درد میشن.دردهای غیر طبیعی شدید و عدم بهبود با استراحت و کم و زیاد شدن درد و یا وجود لکه بینی یا آبریزش است.

1 Likes

نه انقباض ندارم خداروشکر

1 Likes

دردم قابل تحمله خفیفه لکه بینی وابریزشم ندارم استراحت باید بخوابم تا صبح ببینم خوب میشه

1 Likes

انشاالله که زود خوب میشه

1 Likes

ممنون عزیزم ان شالله

1 Likes

خوب میشی نترس عزیزم مادر شدن همینه دیگه😊

1 Likes

اهوووم باجون دل تحمل میکنم فقط صحیح وسالم وبه موقع بیاد

1 Likes

ای جانم☺

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.