درد پا و علایم بارداری

سلام من یک هفته مونده به موعدپریودیم ومن تواین ماه اقدام کردم ،دوروزه که سمت راستم خیلی دردمیکنه پاهام دردمیکنن کمرم گاهی یکم کاری بکنم یاسوارماشین بشم یکمم راهم دورباشه دردمیگیره واینکه گاهی یکم حس حالت تهوع کردم آیا اینا میتونن علایم بارداری باشند؟؟
خوانده شده

اینا هم میتونه علائم پریود باشه هم علائم بارداری.
تهوع تو فیلما علائم بارداریه. تو واقعیت اولش آدم تهوع نداره. تهوع شما به خاطر تلقین و استرسه.
بذار موعد پریودت بگذره یا آز بده یا از بی بی چک استفاده کن

نه من پریودم همچین علایمی ندارم حس میکنم حتی کلیه ام سمت راستم دردمیکنه نمیتونم سمت راستم بخوابم

عزیزم این علائمی که فرمودین می تونه علائم بارداری باشه اما همون طور که آزاده جان گفتن علائم قاعدگی هم می تونه باشه و استرس هم باعث این علائم خواهد شد. پس شما باید صبر کنید تا موعد قاعدگی تون بگذره اگر پریود نشدید حتما آزمایش بدید. انشالا که باردار باشید.
این لینک رو هم لطفا مطالعه کنید
https://farzand.net/article/208-first-signs-of-pregnancy

1 Likes

من علایم پریودیم این نیست ولی این مطلب دارم تکرارادارزیاددارم اره منم صبرمیکنم ولی سمت راستم خیلی دردمیکنه

بله عزیزم ممکنه از قبل این علائم رو نداشته باشید اما در دوران اقدام این تغییرات ممکنه پیش بیاد

اهاممنون عزیزم

خواهش می کنم عزیزم

الهی که همش علایم بارداریت باشه خواهر گلم. اخ کی میشه بیایی پی ام بدی بگی جواب مثبته و باردازی :relieved::relieved::relieved::relieved:

1 Likes

ان شا الله تو هم بعد از ظهر بیای بگی آزمایشت مثبته

1 Likes

الهی قربونت بشم خواهز. انشالله هرچی خواست خدا باشه. الان سر سجاده خیلی گریه کردم نمیدونم چرا دلم پر میکشه برای بچه .

2 Likes

حالا خوبه یه سالمشو داری. خدا برات نگهش داره ان شا الله صالح باشه.
بارداری با یه بچه دوساله تو غربت خیلی سخته اما چون خودت دوس داری ان شا الله که هر چه زودتر دوباره مامان بشی

2 Likes

من بچه خیلی دوست دارم اگر به خودم بود الان چندتا بچه داشتم و بچه اولم ده ساله اش بود :relieved::relieved::relieved::relieved::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

2 Likes

مرسی عزیزم انشالله براتوام هرچی ازخدا بخای بشه

1 Likes

فدات عزیزدلم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

اسماجان
رفتی جواب بگیری؟؟

خیلی هوا گرمه ساعت ۶به بعد میرم. توروخدا برام دعا
کنید :pray::pray::pray::pray: بخدا اگر جواب بگیرم برای تک تکتون شیرینی مخصوص دارم

1 Likes

آخ جون شیرینی😍
من تا ۶ منتظر میمونم

1 Likes

ان شالله منم از ته دلم برات دعا ميكنم جوابت مثبت باشه :kissing_heart:

چشم عزیزم
ان شالله خیره و خوش خبر باشی

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.