درد و سوزش زیر شکم

سلام خسته نباشين ،من قاعدگيم نامنظمه هميشه كوتاهترين دورم ٢٤و طولاني ترين ٣١روزه هست و اين ماه ٢اسفند پريود شدم و ٨اسفند تموم شدم و يك روز درميان نزديكي داشتم الان كه ٢٠اسفند است سينه هام درد ميكنن يجوري سوزش دارن گرم ميشن و زير شكمم سمت راست ميسوزه و درد ميكنه علتش چي ميتونه باشه

سلام عزیزم
ممنونم سلامت باشین
این علائم در زمان اقدام به بارداری طبیعیه ولی نمیتونیم بگیم به علت بارداریه یا نزدیک شدن به قاعدگی
تا موعدتون صبر کنید اگر پریود نشدید حتما آزمایش خون بدین
انشالا که مثبت باشه

ممکنه این درد به خاطر مشکلات روده باشه یا عفونتی چیزی داشته باشین
بهتره به پزشک مراجعه کنید تا با معاینه مشخص بشه

ترشحات دارم اما بي رنك و بي بو هست علتش عفونت ميتونه باشه؟

بعدشم من هيچوقت همچين سابقه اي رو نداشتم سينه هام درد كنن يا زير شكمم اينجوري دردكنه فقط اين ماه اينجوري شدم

از علائم عفونت تغییر رنگ ترشحات و خارش یا سوزش و بوی بد هست اما بهتره معاینه بشید تا علت درد مشخص بشه

بله توی اقدام خیلی اتفاق ها می افته که قبلا نیفتاده و بیشتر به خاطر استرس بارداری هست و تغییرات هورمونی

خيلي ممنون

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم

عزیزم من عنوان سوال تون رو عوض کردم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.