درد و دل مادر شدنم با کلی دل تنگی

میگن حکمته
میگن خودش بخاد میده
میگن مصلحته
میگن راحتی بخدا
میگن مگه ماداریم چی کار کردیم
میخان طوفان درونمو آروم کنن
اینا حرفای خانوادمو دوستامونه
گاهی میگن مادر شدی منم میمونم کلی کلمات نامفهوم و بی معنا و دنیایی فرا فکنی وقت مادری ندارم نه نشد بابا مشکل از منه نه این دفعه میگم همسرم مشکل داره شایدم بگم حامله شدم افتاد
ناراحت نیستم از سوالاشون میدونم دوسم دارن پیگیرن اتفاقا خوبه هوامو دارن
از این دلگیرم هر ما دل میبندم به ماشین حساب تخمک گذاری و یه تقویم 97 که داره تموم میشه و خودکار های رنگی که توش کلی علامت زدم کی چی کار کردیم دلم میگیره توش جهنم میشه وقتی حس میکنم در اخر باید مادری کنم برای عروسکام یا بچه خواهرام دلم تنگ میشه نفسم بند میاد میبینم که این ماههم نشد گاهی میگم خدایا تو که اخر این گره رو باز میکنی چرا امروز فردا میکنی کلی نذر و چله و دعا کلی التماس تهدید اجبار دیگه این ماه به بعد میخام سکوت کنم حتا از ش نخوام خودش پادشاهه بخاد بده میده اون که میدونه دلم چی میخاد حتما فکر میکنه فعلا اوضاع مادر شدنم مساعد نیس
من مشکلی ندارم همسرمم نداره کل دکترا جوابی برای مادر شدنم ندارن

جواب پیش خودشه راه حل مال خودشه

5 Likes

عالی بود انشالله به حق پنج تن عیدی برامون خدا یه نی نی سالم بده

1 Likes

انشاالله هر چه زودتر دلت شاد بشه عزیزم خدا خیلی بزرگه

1 Likes

فداتون بشم ان شالله با دستای خودش این گره باز کنه برای هممون

منم خیلی دلم‌ گرفته از قرص و امپول و دارو خسته ام
دیروز هم خیلی گریه کردم
ولی تا خودش نخواد نمیشه
اخر هفته هم باید برم عکس رنگی
روحیمو از دست دادم:sob::sob::sob:

1 Likes

دورت بگردم حداقل تو میدونی چته که دنبال درمانی مال من شده معما نه دارو میدن نه جواب میدن میخام برم نوروز مرکز نازایی 36 سالمه دیگه کشش ندارم برای انتظار

کاملا درکت میکنم :sob::sob::sob::sob:

1 Likes

انشاالله به زودی دامن همه اتون سبزبشه،بخداهمیشه برامنتظرادعامیکنم،چون میدونم چقدسختی میکشن،حتی گفتم موقه زایمان فقط وفقط برامنتظرادعا کنم،امیدتون به خداباشه ازش دلگیرنشین برعکس بیشتردعاکنید

4 Likes

مرسی آرزو جووونم ایشالله صحیح و سالم دختر گلتو بغل بگیری منم یادت نره موقع زایمان :pray::heart:

1 Likes

حتماعزیزدلم

1 Likes

مرسی قشنگم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

قربووونت

1 Likes

عزییزم ان شاءالله شما هم دامنت سبز بشه و مامان بشی خدا خودش به موقعش بهت یه نی نی سالم و صالح و زیبا میده .

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.