درد وحشتناک زیر شکم دارم 😢

سلام
یه سوال میخوام بپرسم خجالت میکشم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:
من نزدیکی داشتم :see_no_evil: بعدش یهو زیر شکمم درد گرفت درد وحشتناک که حتی نمیتونم تکون بخورم.خشک شدم .به زور خودمو به دستشویی رسوندم با اب گرم خودمو شستم یه خورده اروم شدم ولی هنوز درد دارم.الانم کیسه اب گرم گذاشتم وای دردش خیلی بده :cry:
قبلا هم یه دفعه از سرما اینجوری شده بودم
چیکار کنم

1 Likes

عزیزم دقیقا زیر شکمتونه یا نزدیک به سمت راسته دلتونه؟

حتما حتما حتما فردا برو دکتررررر

زیرشکم .نزدیک به …:see_no_evil:

وای دکتر الان ازمایش سونوگرافی این چیزا میده. نه حوصلشو دارم نه پولشو :neutral_face:

گفتم نکنه اپاندیس باشه خدایی نکرده
فکر نکنم چیز مهمی باشه عزیزم شاید دوره تخمک گذاریته

هشت روز پیش باید میشدم ولی نشدم.
اما دردش با درد پریود فرق داره .درد پریودو باز میشه تحمل کرد.این ادمو سنگ میکنه

کاش خانم حکیمی بیاد کمک
@hakimi
:cry::cry::cry:

عزیزم
معاینه ات میکنه
لازم باشه میگه بیا سونو واژینال
پول این چیزا رو الان بدی ک بفهمی چی شده مثلا میگه یکم دهانه رحم خدایی نکرده اسیب دیده باید قرص بخوری خوب شی بهتر از اینه که دور از جونت دور از جونت زبونم لال بعد مدت ها زخمت کهنه بشه و سرطان دهانه رحم و این چیزا شده باشه
البته اینم بگم ک ممکنه بخاطر نوع رابطه ای که برقرار کردین هم باشه این درد ها
شاید خشن بوده رابطه یا خیلی محکم به دهانه رحمت برخورد کرده و اذیت شدی
ان شالله ک چیزیت نیست
ان شالله پول دوا درمون مجبور نشی بدی

ممنون گلم. اگه خوب نشدم میرم دکتر :cry:
مردا همش راحتن . زنا بدبختن همه دردا واسه زناست. درد پریود درد سکس درد بارداری درد زایمان دردای الکی پلکی :expressionless:

فقط اب گرم یاتشک گرم بزار منم دوباراونطوری شدم اره ازسرماهم میشه دکترنمیخادمن یه باررفتم علاف شدم

1 Likes

سلام عزیزم
در اکثر موارد درد شکم هنگام دخول جزئی بوده و نگرانی خاصی ایجاد نمی کند اما در صورتی که درد شدید و مکرر باشد، مراجعه به پزشک ضروری است. درد زیر شکم هنگام دخول دلایل مختلفی دارد از جمله عفونت مثانه، پوزیشن نادرست جنسی، انقباض واژن و رابطه جنسی غیر نرمال با فشار بالا در هنگام دخول.

وای نمیدونم.الان خوبم .ولی دردم خیلی وحشتناک بود. راستی من چرا پریود نمیشم همیشه پریودم نامنظمه از مجردی اینجوری بودم. الانم ده روزه عقب افتاده :confused: هیچ علائمی هم ندارم به جز درد سینه

عزیزم بهتره آزمایش بدید اگر باردار نبودید برای دریافت آمپول به پزشک مراجعه کنید.

آزمایش بدم یا بیبی چک ؟؟

عزیزم هیچ وقت برای تسکین درد خصوصا در زنان از کیسه آب گرم استفاده نکنید…چون اگر عفونت باشه خدایی نکرده تو بدنتون پخش میشه و خطرناکه‌

آزمایش بدید بهتره چون احتمال خطای بی بی چک زیاده

ولی ارومم میکنه

ممنون

1 Likes

عزیزم میدونم بنده رو هم اروم میکرد اما بعدش فهمیدم اپاندیسم ترکید کل بدنم رو عفونت گرفت همین بیچاره ام کرد باعث شد سه بار ی اپاندیس عمل کنم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.