درد واژن هنگام نزدیکی

سلام عزیزان يه سوال داشتم
من مدتيه هنگام نزدیکی درد در انتهای رحم دارم تیر میکشه،یا وقتی میشینم درد واژن دارم بعضی وقتا هم هنگام ادرار کردن درد رو احساس میکنم
راهنماييم کنید

برو دکتر
احتمالا عفونت داری

1 Likes

سلام عزیزم
آزاده جان درست فرمودن حتما باید به پزشک مراجعه کنید تا بیشتر بررسی بشین از نظر عفونت یا زخم

2 Likes

شايدم کیست داری بهر حال باید دکتر بري

1 Likes

خانم حکیمی عزیز من دو ماهه داروی گیاهی برای تعیین جنسیت استفاده میکنم اینم بگم درد واژن رو از وقتی داروی گیاهی میخورم احساس کردم قبلش اصلا اینطور نبودم بهداشت رو هم رعایت میکنم آزمایش هم دادم عفونت ادراری ندارم
نظر شما چيه

نمیدونم عزیزم احتمال داره از عوارض این داروها هم باشه
بهتره از نزدیک معاینه بشید انشالا که چیز خاصی نیست فقط برای بررسی بیشتر مراجعه کنید

1 Likes

امروز به دکتر مراجعه میکنم
یعنی با معاینه مشخص ميشه عفونت دارم؟
اگه سونوی واژینال انجام بدم عفونت یا هر چیز ديگه ای رو نشون میده؟

با معاینه عفونت معلوم میشه

خیلی نگرانم چون این هفته براي بارداری ميخوام اقدام کنم با فرض اینکه عفونت داشته باشم نميتونم قرص استفاده کنم
واینکه آیا عفونت باعث ميشه من باردار نشم؟

کسی پاسخگو نیست

بله عزیزم با معاینه یا سونوگرافی مشخص میشه

1 Likes

نگران نباشید بعضی از داروها در بارداری مجازه و می تونید عفونت رو درمان کنید اگر باردار باشید

1 Likes

نه عزیزم باعث نمیشه

خیلی ممنون

1 Likes

خواهش می کنم :rose:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.