درد قسمت راست رحم

سلام اگه مامی یار یا اونای که تجربه کردن جواب بدن ممنون میشه من از دیشب همش طرف راستم درد داشت طوری که نمیتونم پای راستم رو تکون بدم به سختیم راه میرم هفته سی و سه هستم لطفن ج بدین خیلی نگرانم

سلام عزیزم
https://farzand.net/expert-answer/1736312950-do-uterine-pain-in-the-33rd-week-of-pregnancy-are-premature
نمی دونم این لینک کمکی می کنه یا نه اما اگر با استراحت بهبود پیدا نکردید به پزشک مراجعه کنید

از دیشب دردرو داشتم هنوزم ادامه داره ولی شبیه پری نیس من که نزدیکی رو قطع کردم میترسم یهو یه چیزی بشه بعد پشیمون شم

آزاده هم گفت که داره رحمت بزرگتر میشه استرس نگیر پناه جان خیلی نگرانی یه دکتر برو

فک نکنم از رحم باشه کلن نمیتونم پامو فشار بدم شوهرم گفت یه کم دیگه میریم اگه خوب نشدی ولی من دوست ندارم اخرشم سونو مینویسنم الکی پول ویزیت بدم که چی

تو سوال لینک هم گفته پاشو نميتونسته فشار بده,،یه بار دیگه بخون

راستی از دیشب همش استراحت کردم فقط دراز کشیدم بلکه تموم شه

پناه جلو باد کولر نخوابیدی؟
من یه بار اینجوری شدم خالم گفت بچه سرما خورده حوله گرم کن بذار رو شکمت

دیدم خب ولی شاید مث اون نباشه :sob::sob::sob:

همش لخت جلو کولرم :eyes::eyes::eyes::eyes::eyes::eyes:

اینا!بگو چکار میکنه دختره ورپریده :grin:

1 Likes

یه حوله رو با اتو گرم کن بذار سمت راست شکمت. کم کم احساس میکنی دردت آروم میشه. چند بار حوله رو گرم کن

:sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::cry::cry::cry::cry: وای وای بچه م سرما خورده یعنی :sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob:

گرم بد نیس یعنی من تو نت خوندم حتی حموم گرم برای جنین بده

تو چقد کولی بازی در میاری؟ شکمتو گرم کن خوب میشی

من تا الان چند بار امتحان کردم چیزیم نشده

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

آزاده رو عصبانی کردی آخر :grin::grin::grin:

:cry::cry::cry::cry::cry::cry: رفتم دکتر هنوز نیومده

تو دکتری؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.