درد شکم زیر دل در هفته 16

سلام خانما یه سوال من فردامیرم هفته16 گاهی یهوشکمم وزیردلم تیرمیکشه چندلحظه ایی هم طول میکشه ببعضی وقتا خیلی شدیده البته زیاد اتفاق نمی افته ولی هیمن تعداد کم آیا به نظرشماخطرناکه؟

سلام عزیزم اگر خونریزی یا ترشح نداری،فک نمیکنم مشکلی باشه،سعی کن میخوای بلند شی یهو جابجا نشی،به پهلو جابجا شو،مخصوصا وقتایی که دراز کشیدی اول به پهلو برو بعد بلند شو،انشاا… که چیزی نیست

نه گلم خونریزی ندارم اخه تواین چندماه این قد درد نداشتمه یه بارم که سقط داشتمه میترسم اینم از دست بدم یعنی بنظرت نیاز به پزشک نیس اجی؟

عزیزم،شرایطتت فرق میکنه پس
اگه احساس میکنی خیلی اذیت میشی،حتما با دکترت مشورت کن یا با مشاوره های مامی گپ تماس بگیر اونا بهتر راهنماییت میکنن

سلام از کی درد داری

قبلم داشتم امروز زیاد شده

مرسی گلم اگه فردام دردم زیاد بود حتما میرم دکتر.
جواب میدن مشاوره های مامی گپ؟

1 Likes

سلام عزیزم من هم الآن 10هفته و 1روزمه مدام درد دارم زیاد بهش فکر نکن بار سنگین بلند نکن به قول شوهرم شاید نی نیمون داره بزرگ میشه اونه درد میکنه بدنت داره کش میاد :slight_smile:

آره،اونا بهتر میتونن کمکت کنن

سلام عزیزم
اگر با استراحت بهتر نمیشه و داره شدید تر میشه بهتره به پزشک مراجعه کنید و یه سونوگرافی انجام بدید
اما همین که خونریزی و لکه بینی ندارید خیلی خوبه
انشالا که چیز خاصی نیست، بعضی از این دردها توی بارداری طبیعیه
اگر مایلین با مشاوران مامایی مشورت کنین لطفا با تلفن ثابت به شماره 02170701050 زنگ بزنین

1 Likes

منم تو هفته ۲۰ تا ۲۲ درد شکم و ناف داشتم اینقد شدید بود که مجبور شدم برم دکتر و سونو انجام بدم و خدارو شکر خوب بود همه چی .والا تا دست دکتر به شکمم خورد خوب شد منتظر دکتر بود که خوب بشه:sweat_smile:

1 Likes

سلام گلم والا شوهر منم همش همچین چیزایی میگه دست خودم نیس اصلا .میترسم :neutral_face:

1 Likes

والا وقتی خوابیدم درد ندارم بلند میشم گاهی یهو درد میگیره .چشم حتما ممنونم گلم

2 Likes

خخ خب شکر خدا بچه اولت بود ابجی

عزیزم شما که سابقه سقط داشتی حتما حتما تحت نظر دکترت باش و هرچی شد راحت از،کنارش رد نشو

والا شرایطم طوری نیس که بتونم تنهایی برم نمیدونم دقیقا از بددلی شکاکی یا نگرانی شوهرم باشه اما خوشش نمیاد تنها جایی برم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.