درد شكمي در هفته شانزدهم بارداري

سلام من سه روز هست كه وارد هفته شانزدهم شدم
دو روزه شكمم درد ميكنه
دردش مداوم نيست مثلا نيم ساعت يه بار يه جاي شكمم ميگيره ول ميكنه
سمت دنده هام، بالام نافم ، پهلوم كلا همه جا ميچرخه :confounded:
شبها هم بيشتر ميشه
به نظرتون خطرناكه؟ فردا دكترم هست ميرم پيشش لازمه امروز اورژانسي اقدامي كنم؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد :pray:t2:

سلام عزیزم
اگر قابل تحمله نیازی نیست کاری انجام بدید تا فردا
بیشتر استراحت کنید

1 Likes

بله قابل تحمله
اما نگرانم كرده همش ميگم نكنه مشكل جدي پيش اومده اين حس بدتر اذيتم ميكنه😩

نه عزیزم چیزی نیست این دردا طبیعیه اما بهتره پیگیری کنید تا خیال تون راحت بشه

1 Likes

عزیزم اگ بارداری شاید واسه اینه بدنت داره جا باز میکنه واس جنینت .بهتره کمی اون.ناحیه رو.بگی با روغن زیتون ماساژ بدن .ولی به دکترتم حتی شده تلفنی ولی بگواگ لازم بود مراجعه کنی

1 Likes

ممنون كه راهنمايي كردين :pray:t2:

1 Likes

بله باردارم خودمم همين فكرو ميكنم اما نميدونم چرا دلشوره گرفتم براش
رفتم مطب دكترم امروز نبود براي همين افتاد فردا صبح
شماره اي جز مطب هم ازش ندارم ديگه كه زنگ بزنم

1 Likes

ن اصلا نترس من تجربه ای ندارم ولی خواهر شوهرم بارداره اینجور عوارضی داشت دکترش گفت نترس شکمت چون کوچیکه نمیشع جا باز کنه پوستت واسه جنین .واس همون دردت میاد .دکترشم بهش ی قرص داد ک پوستش جا باز کنه واس جنینش و چنتا قرصای تقویتیه دیگ داد وتمام .

1 Likes

منم اين حسو دارم خواهرم سر بارداري قبليش ميگفت درد داشتم همش اما سر دومي ميگفت انگار شكمم جا بيشتر داره راحتتر داره باز ميشه
از اون طرفم از شدت تهوع نتونستم هيچ كدوم از ويتامينها و قرصامو بخورم حس ميكنم ضعيفم شدم :weary::weary: مرسي از دلگرميت عزيزم يهو بدجور استرس گرفته بودم :confounded: الان بهترم :kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

ن استرس سمه بچت اذیت میشه .اونم تهوع داشت و اخرم بچش دختر شد بخاطر موهای بچه حالت تهوع داشته معده اش میسوخته

1 Likes

اي جونم :heart_eyes::heart_eyes: مرسي عزيزم :kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

نی نی چی هس ایشالا بسلامتی بارتو زمین بزاری چن سالته

1 Likes

نميدونم جنسيتش رو عزيزم ٢٧ سالمه
ايشالا همه ني ني ها سالم به دنيا بيام كنار اونام ني ني من سالم بياد بغلم :kissing_heart:
شما خودت اقدام نكردي براي بارداري؟

1 Likes

من تازه ازدواج.کردم ۶ماهی هس .اقدام جدی و ب موقع تخمک گذاری انجام.ندادیم ولی جلوگیری ام نداشتیم .اما باردارم.نشدم.ی روز علائماشو داشتم رفتم.دیدم.کیست ۴ دارم ۲ماهه قرص میخورم چن وقت دیگ باید برم.دکتر ببینم کیسته چیشد

1 Likes

خب پس هنوز كلي وقت داري كسيت هم چيزي نيست تندي خوب ميشي
هر موقع خدا بخواد خودش يه ني ني ناز ميذاره توي دلت ، تخمك گذاري و كيست و … همه برنامه ريزي هاي ما بنده هاست در نهايت خواست خدا مقدم بر همه اين برنامه ريزي هاي ماست😊

1 Likes

اره هرچی خدا بخواد گلم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.