درد شدید سینه 😥

سلام بچه ها کسی بوده باردار باشه و نوک سینش روز ب روز دردشون بیشتر میشه من اینجوریم چهار روزم از موعدم گذشته بشدتمـکمر درد دارم و تخمدون درد حس سنگینی امـمیکنم سمت چپ تخمدونم یههه هالمه فلفل و داریچینم میخورم پریود نمیشم

3 Likes

من هیچوقت تو پریودی سینه درد نداشتم وقبلش ولی ماهی ک باردار شدم بشدت سینه درد داشتم جوری ک نمیتونسم روشکم بخوابم تخمدان راستمم جوری درد میکرد ک صاف نمیشدم…ولی خب نمیشه گفت ۱۰۰درصد بخاطر بارداریه باید علتش مشخص بشه

1 Likes

من قبل موعدم درد میکرد ولی ن ب این شدت الان ک رد شده نوک سینمو ک دست میزنم خیلییی دردن

1 Likes

چرا چیزای گرم‌میخوری ابجی شاید باردار باشی اخه
من چون تجربه درد نداشتم از قبل خودم فهمیدم ک باردارم :star_struck:

1 Likes

عزیزمم:heart_eyes:میگم ک فولیکولم هفت و نیم بود روز دوازدهم بباردار نیستم بزار بخورم پریود شم تا الانم خاظر نیستم بیبی چک بزنم چند روز پیشم دردد شدید پریودی گرفتم حتی یه جوری ترشح اومد ازم گفتم دیگه پریود شدم ولی رفتم دیدم ن ترشحه ک گرمم بود

1 Likes

بنظرم دکترت عوض کن ان شاءالله هرچی خیره واست رقم بخوره

1 Likes

طکترمو تازه عوض کردم خیلیی دلسوزه خیلی وقتا زنگ میدنه تا دیشب داشتیم چت میکردیم دیده من چقدرر بچه میخوام خیلیی داره کمکم میکنه اینماهم قراره بم امپول بزنه اگ ـنبودم راسی واسه ی چی ع ضش کنم

1 Likes

عزیزوم خوبه عوض کردی فک‌کردم دکتر قبلی هست هنوز اخه از گپ هات دکتر قبلی ات حس میکردم خوب نیست ان شاءالله بزودی نتیجه بگیری

مرسیی فداتشمم…

1 Likes

ایشالا هرچی میخای همون بشه:heart_eyes::pray:

1 Likes

مرسیی گلممم

1 Likes

:rose::rose::rose::leaves:

خب چرا وقتی از موعدت گزشته یه عالمه فلفل دارچین میخوری یاسی؟؟اگر باردار باشی چی؟؟هیچوقت قبل پریود شدن تا مطمعن نشدی این چیزارو نخور تو ک توی اقدامی

1 Likes

دو سه روز دیگه اگر پریود نشدی بی بی بزن

1 Likes

اخه سایز فولی خوب نبود میگم لابد باردار نیستم میخورم ک پریود شم:sleepy:

باشه گلمم

نخور دختررر وایسا ببین چی میشه

1 Likes

منم سینه درد زیاد داشتم از علایم حاملگیم

کاش منم باشمم:sleepy:

بگیر بخواب دختر هعی به علائم فکر میکنی میاد سراغت من پری میشم نوک سینه ام تیز میشه درد میگیره

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.