درد شدید روز اول پریود

عزیزم حتی دکتر میگفت اگر عفونت هم داشته باشی گرمایی که با گیسه اب گرم عفونت پخش میشه

عزیز شماهم پریود شدین؟

آره شد زهره جون

2 Likes

اره عزیزم :blush:

خوب بازم حداقل از بلا تکلیفی در اومدین انشاالله که تو این سری اقدام حتما جواب بگیری عزیزم

ممنون عزیزم مرسی
الان بلاتکلیفم برم حموم یا نه :joy::joy::joy:

خوبی نوشین جون ؟ اقاتون بهتر شدن ؟

دلم درد میکنه
اما از بس جلوی فر بودم نیاز به حمام دارم
برم یا که نرم ؟!!!؟؟؟؟ :thinking::thinking::thinking::joy:

عزیز به نظر من نرو چون میگن رحم آب می‌کشه چون دهانه رحم باز هست و محیط داخل تر و مرطوب میشه
بهتر سه روز اول نری

منم عصر خواستم برم ولی چون روز اول بود و ترسیدم نرفتم گذاشتم برای روز چهارم به بعد

1 Likes

باشه :blush:
دوش نمیگیرم سرم رو میشورم و تنم هم لیف یواش میزنم و خشک میکنم :thinking::+1::joy:

اخه من هنر در کردم سه ساعت مشغول بودم توی اشپزخونه
اونم تو گرما :joy::joy::joy::woman_facepalming:t2::woman_facepalming:t2::woman_facepalming:t2::woman_facepalming:t2:

عزیز میخوای هم بری در حد اینکه یه آب بریزی رو خودت و سریع بیایی بیرون و حتما قسمت پایین سریع خشک کنی می‌دونم واقعا سخته

عزیز روز اولت هست؟ خونریزیت زیاده؟

روز لوله اما خونریزیم معمولیه
ولی درد رو دارم
یه چایی نبات عصری خوردم
یکی دیگه الان درست کردم
اخه صبح هم باید برم سرکار
با بوی شیرینی که نمیشه برم :joy::joy::joy::joy::woman_facepalming:t2::woman_facepalming:t2::woman_facepalming:t2:

روز اول منظورم بود :joy:

من اگر خونریزیم کم بود حتما میرفتم یه دوش سر پایی می‌گرفتم میومدم ولی چکار کنم که حسابی شیر فلکه اش باز هست چون واقعا منم نمیتونم تحمل کنم بدون حمام

پس مجبور هستی عزیز برو چون من جای شما بودم میرفتم پریود من دیشب تو خواب ساعت ۵_۶ غافلگیرم کرد وگرنه باید فردا میشدم و تصمیم داشتم امروز یه حمام حسابی بزنم تا پنج روز نرم چون پریودی من ۷ روزه هست

من ک بیشتر وقتا میرم حمام تو زمان پریود شدن
تابحالم مشکلی نداشتم
بجرات میگم از وقتی خودمو شناختم فقط دو بار عفونت خفیف داشتم
یه بار رفتم لیزر موهای زائد بعدش عفونت گرفتم احتمالا ب ژلی ک استفاده میکردن حساسیت نشون داد بدنم
یه بارم اوایل بارداری ک کاملا هم طبیعی بود
دیگه خدارو شکر خودمو چش نکنم :stuck_out_tongue_winking_eye: مشکل زنانه نداشتم

1 Likes

اخی پس بدبیاری آوردی :joy::joy:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.